"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > Bu dizi Tutar şimdiden #Rez

yeni konu aç Bu dizi Tutar şimdiden #Rez

Zamanında aynı şeyi Mr.Robot ilk başladığında da yapmıştım. İlk başlıklardan biri benimdi . Ama bu dizinin seneryo bozmaz ve bir sebepten dolayı oyuncu değişikliğine gidilmezse Mr.Robot tan daha çok takip edileceğini düşünüyorum. Çünkü sizde biliyorsunuz Mr.Robot dağınık bir konu işleyişine sahip neyse konuyu dağıtmıyım.

#Rez

Filmini izlemedim. Dizi ile film bağlantılımı? Önce Filmi izlemek gereklimi?

Filmle bağlantısı var izlenirse iyi olur ki filmi de baya iyi zaten izlemeye değer.

Dizinin tutmaması için bir sebep göremiyorum ayrıca. Oyuncular, oyunculuk ve konu çok iyi ama konuyu dağıtmamaları gerekiyor.

Filmi de mükemmeldi dizisi de aynı şekilde olur diye tahmin ediyorum

ulaşçelik farketmez dizisi 1 bölüm kısa bir tanıtım tatında önce dizi izliyim sonra filmini izlemek daha yararlı olur dizide bir poster vardı senatör dye bir adam orda buyk bir sublımınal mesaj var filmini izlersen o posterdeki senatör ün kim oldugunu bilirsen spoleir olmadan bitiriyorum dd

dizi tutar başta ama fazla ilerletilebilecek bir şey değil. yani ilerletilse de bi yere kadar zevkli gelir.

DİZİNİN 2. BÖLÜMÜ NE ZAMAN ÇIKICAK BİLEN VAR MI

Pois kızı daha güzel seçebilirlerdi :D mesela Mr.Robot taki sarışın kız :D

Filmle bağlantılı bişey göremedim ben önceden izlemişdim filmini pek farkeden bişey yok istediğinizden başlıyabilirsiniz.

HCK

Hangisinden başlayacağınız aslıdna o kadar da farketmez ama ben filmini önceden izlediğim için konuyu daha kolay kavradım. Ayrıca dediğiniz gibi dizi senaryosu güzel ama bi değişiklik yapılmazsa dizi 2 sezon zor görür. Ama şu anda gayet hoş :)

@nokscek nasıl bağlantı göremedin :D 4yıldır ilaç alan adam hani eddie morra bir şey hatırlatmadı mı ¿ :D

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık