"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > Bu dizi Tutar şimdiden #Rez

yeni konu aç Bu dizi Tutar şimdiden #Rez

Zamanında aynı şeyi Mr.Robot ilk başladığında da yapmıştım. İlk başlıklardan biri benimdi . Ama bu dizinin seneryo bozmaz ve bir sebepten dolayı oyuncu değişikliğine gidilmezse Mr.Robot tan daha çok takip edileceğini düşünüyorum. Çünkü sizde biliyorsunuz Mr.Robot dağınık bir konu işleyişine sahip neyse konuyu dağıtmıyım.

#Rez

dizide bir sahnede gözünü gözüne soktu o posteri nasıl bişi yokmş baglantı sen bideha izle filmi dd

Çok uzun zaman oldu filmini izleyeli hatırlayamadım hatırladığım hapı alıyor sonra zeki oluyor bu kadar :D

Filmin dizi ile bağlantısı var neden diye sorarsanız filmde bu hap ın ,ilaç ın neler yapabildiğini ve senatörümüzün ne yollardan geçtiğini filmini izleyen arkadaslar bilir,izleyecek olan arkadaslarda öğrenir. bence önce film sonra diziye baslayın. bu sizin için gerçekten çok daha iyi olucak

Başliyacak olanlar önce film ini izlesin yoksa bi cacık anlamaz

Maksimum 2 hadi bilemedin 3 sezon sürer. Çok uzun süreceğini düşünmüyorum dizinin. Ama tutar.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık