"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Lost tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lost > Sürükleyici mi ? Başlamalı mıyım ?

yeni konu aç Sürükleyici mi ? Başlamalı mıyım ?

Ben bu tarz hayatta kalma dizilerini seviyorum şu ana kadar da bu konuyla ilgili 2 dizi izledim : The Walking Dead ve The 100. Lost'da sanırım hayatta kalma ile ilgiliymiş. Sizce başlamalı mıyım sürükleyici bir dizi mi ?

ben de çok izlemek istiyorum ama sonra çok sezon olduğundan ve finali bildiğimden başlayasım gelmiyor :(

İki diziyi de izledim. Bir dizi manyağıyım. Sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim Lost dünyadaki en iyi 10 dizi listesine kesinlikle girer. Hayatta kalma açısından süper ancak bu dizi sadece hayatta kalma değil içerisinde felsefe, din ve bilimsel teorilerden oluşan bambaşka birşeyler var. Bak akşam 10da oturdum bir bölüm izleyeyim diye sabah 5 oldu hala izleyesim var. Anlıyor musun BIRAKAMIYORUM :D Pişman olursan Tanrı seni bağışlasın dostum :D

efsane.Türk insanını yabancı dizi furyasına alıştıran dizi.hatta flashback mevzusunu tüm dizi ve film yapanlara öğretmiştir diyebilirim.her bölüm sonu öyle biterki sonraki bölümü izlemeye sabredemesiniz.çok yapımcıya senariste ilham olmuştur.izlemeyen çok şey kaybeder.yabancı dizi izliyorum ama lost izlemedim diyorsan,ikisi bir arada olamaz.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık