"+lütfen gerçeği söyleyin doktor ne kadar zamanım kaldı? -on. +on mu? on ne? -dokuz..." -house m.d.

Lost tartışma forumu

yeni konu aç The 100

Yaklaşık 5 gün önce Lost u bitirdim.Öyle büyük bir boşlukta kaldım ki anlatamam.Çölde Leylayı arayan Mecnun gibi dizi arıyorum.Sonunda bir şey buldum (fringe izledim bu arada) The 100 adında bir dizi.Konusunu falan okudum hayatta kalma mücadelesi yine başlamayı düşünüyorum biraz Losta benzettim izleyenler The 100 ün Lost ile benzerliği olup olmadığını spoiler vermeden söyleyebilir mi ?

güzel ama lost gibi değil survival sadece

the 100 başlamazsan çok şey kaybedersin survival için the 100 ve twd efsane 2 dizi

yani mantık biraz klasik ve son sezonda batırdılar

Bence harika bir dizi kesinlikle başlamalısın bende the 100 a yeni bölüm beklerken Lost a başladım. Kesinlikle izlenesi iki dizi.

the 100 en sevdiğim dizi bende konu çok benzetildiği için losta başlıyorum eminim sende beğenirsin

İzlememen hata bu dizi bitincede benim içimde boşluk oluşacak dizi kendini hiç bozmadı çok kaliteli bir dizi en önemlisi gerçekçi BATIRDILAR DİYENLERE ALDANMA ONLAR YENİ KONUYA GEÇMEYEN DİZİLERİDE HEP YERİNDE SAYIYOR DİYE ELEŞTİREN KİŞİLER HİÇ MEMNUN OLMAZLAR izle anlarsın bozulmayan tek dizi

The 100 izlemelisin. Gerçi ileride sinirlerin bozulabilir, baya bir sövebilirsin ama izlemeye değer.

The 100 tavsiye ederim konusu falan orjinal bayağı güzel

the 100 muhteşem tek kelimeyle

The 100 ı bitirdim arkadaşlar cidden dediğiniz kadar varmış sayenizde efsane güzel bir diziyi izledim teşekkür ederim sizlere cidden harika bir dizi yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz the 100 ın. Tekrar buluşabilme dileğiyle the 100 <3

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık