"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood

Lucifer tartışma forumu

yeni konu aç bitiyor

Son bölümün yorumlarında bitcek gibi bişey okudum bitiyo mu ya ? :(

Lucifer sevilen diziler arasında biticeğini düşünmüyorum. Ayrıca tom ellis bi açıklmama yapardı öyle olsa sanırım

@ilaydasalai bitmez inşallah

Bu dizi en az 3 sezonu hak ediyor

valla dizi hak ediyor ama bu sezon biraz saçma olmaya başladı

22 bölüm olucakmış bu sezon belki biter

Lucifer daha kendi yüzünü bu bölümde gösterdi ne bitmesi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence asıl mevzuya daha yeni yeni girilmeye başlandı ama şu ana kadarda ağır kaldığıda doğrudur,yüzünü doktora gösterdiği bölüm ile beraber artık bi çıkış yapacaktır sanırım

Bu dizi tam sezon onayı aldı. 2. sezon 22 bölümden oluşacak ^_^

2. sezon 22 bölüm olacak ancak 3. sezon için henüz belli değil. Lucifer izleyici kitlesi %39 oranında azaldı. Bana kalırsa da 3. sezon onayını alamaz sürekli aynı hikaye dönüyor ve şuanda zaten çok daha iyi diziler de var bitmesi birşeyi değiştirmeyecek. Konu güzel ama daha iyi senaryo yazılabilir...

Lucifer aslinda bilim kurgu olarak baslamisti ama agir hristiyan olan bazi kesimler tarafindan dizinin ''Seytani iyi gostermesi'' ile sertce suclanmasi ve elestiri yagmuruna magdur kalmasiyla basit bi polisiyeye dondu. Polisiye dizileri cok klasiktir bi sure sonra her bolumu birbirine benzer ve sikar insani. Dizinin bilim kurgu dalinda cok buyuk bi potansiyeli vardi halbuki senaryo cok saglam olabilirdi. Ama sanirim dunya henuz boyle biseye hazir degildi en azindan bazi kesimler. Az once arastirdim reytingler gercekten dusukmus ancak 1 sezon daha yenilenme ihtimali simdilik daha yuksekmis.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık