"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Lucifer tartışma forumu

yeni konu aç bitiyor

Son bölümün yorumlarında bitcek gibi bişey okudum bitiyo mu ya ? :(

Lucifer 2.sezonun ilk bölümleriyle yüksek oranda çıkış yapmıştı fakat şu polisiye olayları oldukça karmaşık ve saçma ilerlediği sürece sezonun devamında da seyirci kitlesi düşmeye başladı. Ama ben dizinin iptal edileceğini zannetmiyorum. Rahat 3-4 sezon göreceğimizi de düşünüyorum. FOX kanalının o kadar çok popüler dizisi yok duyduğum kadarıyla. Lucifer'da bu sene parlayan en güzel dizilerden biri fikrimce. Tom Ellis'ın oyunculuğu oldukça iyi ve diziyi tutan en büyük unsur zaten bu. Sadece senaryo da bazı sıkıntılar var, olaylar aşırı yavaş ilerliyor. Bir bölüm sadece polisiye odaklı oluyor ve sonunda birkaç dakika fantastik olay izliyoruz... Eh, benim dahi sıkıldığım oluyor çok büyük bir hayranıyken ama düzeltileceğini düşünüyorum. Sosyal medya kitlesine bakarak konuşursam Tom Ellis'ın hayran kitlesi ve Chloe/Lucifer hayranlarının kitlesi oldukça yüksek sayıda. Buna da bende dahilim! Yani eğer senaristler polisiyeden elini ayağını çekerse ve şu Din olaylarını aşarsalar iyi bir kurgu yaratacaklar. Sonuçta Supernatural'de adamlar Tanrıyı dahi getirdiler ama hala izleyicisi var üstelik 12 sezon oldu! O yüzden bazı eleştirilere sağır olmalı ve gerçekten diziyi seven hayranların düşüncelerine kulak vermeliler.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık