"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Dedektif'in sırrını çözdüm toplanın

yeni konu aç Dedektif'in sırrını çözdüm toplanın

İlk önce bir iki komplo çürüteceğim. Dedektif Melek'tir falan diyen var arkadaşlar melek olsaydı büyük ihtimal o da ölümsüz olurdu ama hâla %30 olabilir. Bu kadının annesi büyücü ayrıca medyum. Namı değer (diğer de olabilir )Cinci hoca . Kızına +9 Muska yazıyor. Muska koruyor. Ya da daha düşük bir olasılıkla bu kızın IQ'su 71 yani bu kız "Gerizekalı" hiçbir şey işlemiyor.

Ciddiye alıpta eleştirmeyin.

Tanrı tarafından kutsanmış biri olabilir ondan etki etmiyor olabilir yada lucifer onunla iken güçsüz kalıyor insani tarafı ağır basıyor o yüzden de etkileyemiyo olabilir. Ben luciferın daha kötü acımasız bir iblis olmasını bekliyordum ama dedektifin peşinde kuyruk oldu azcık masaya yumruğunu vursun canım. İnkar etmiyorum acımasız ve kötü bir Lucifer daha çekici :D

olum apranax haklı çıktı bi bakiyim konuya dedim. Helal aramızda kâhin var.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yahu fısıltı serisini okuyan varsa bilir, orada nora nefildi. yarı melek yarı insan. acaba diyorum bu chole'nin babası melek olabilir mi? yani belki de ondan etki etmiyordur?

bence de Nefilim çünkü babasının sadece polis olduğunu biliyoruz ve çok da baba konusuna değinilmedi
incile göre tanrının insanlığı gözetlemesi ve onlara yol gösterip bilimleri öğretmesi için gönderdiği grigori*, bir sebeple "insanların güzel kızlarına" tutulmuş ve onlardan çocuk sahibi olmuşlardır. bu çocuklara nephilim adı verilmiştir.
*gözcü melek

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık