"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > DİZİ ÖNERİRMİSİNİZ

yeni konu aç DİZİ ÖNERİRMİSİNİZ

Friends, hımym, suits, the original, the vampires diaries, spartacus, arrow, daredevil, big bang theory, harici bunlar izlediklerim

Ne tarz bir dizi istiyorsun onuda belirtseydin keşke

o farketmez izlediklerimdende anlaşıldığı üzere :)

- Borgen (Danimarka dizisi, politik drama ama sağlamdır)
- Stonemouth (İngilizce seviyen orta seviye filansa dene bunu İngilizce altyazı ile. İki bölümlük klasik bir İngiliz draması)
- Banshee (Aksiyonu çok iyidir. Üstüne finalde yaptı gönül rahatlığıyla girebilirsin.)
- Rizzoli & Isles (Polisiye bir dizi ama oldukça eğlenceli. Şuanda 7. sezonunda ve bu sezon sonunda final yapacak)
- The Office (Komedi arıyorsan birebir)
- Rectify (Has dram dizisi. Oldukça güzel bir dizi. Başrol adamın oyunculuğuna hasta olabilirsin.)
- American Crime (American horror Story gibi her sezonu farklı konular işleniyor. Sağlam bir suç draması)
- The Slap (İster Amerikan ister Avustralya yapımını izle farketmez. İkiside aynı zaten)
- Transparent (Komedi-drama dizisi. Güzeldir)
- Grantchester (İngiliz dizi. Ben bu diziye bayılıyorum. İlk sezonunun Türkçe altyazısı var ancak ikinci sezon ingilizce. Denenebilirliği yüksek. Önerdiğim kişiler hep beğendi)
- The Honourable Woman (8 bölümlük bir mini dizi)
- The Man in the High Castle (İkinci Dünya Savaşı'nı eğer Almanlar kazansaydı ne olurdu? Tamamen bir alternatif tarih uyguluyorlar. Oldukça güzel bir yapım)
- Boardwalk Empire (Önemli mafya liderlerinin hayatına odaklanmış bir dizi. Finalde yaptı)

Aklıma bunlar geldi. Hep önerilen dizileri önermeyi hiç sevmem. Alternatif dizileri önermeyi, başkalarının da bu dizileri izlemesini daha çok severim. Umarım aralarından bazılarını izlersin :)

narocs izlemelisin. 2 sezon. 2günde bıtırebılırsın sonra 3. sezon ne zaman gelıcek dıye merakla beklersın :D

once upon a time ı öneririm adındanda anlaşıldığı gibi bir varmış bir yokmuş çocuk dizisi gibi düşünme izlediğim en güzel dizilerden biriydi senarist konuları o kadar güzel işleyip o kadar güzel bağlamışki anlatamam lakin bazı şeyleri tekrar tekrar gösterdi önce sini ve sonrasını ekleyerek şahsen öyle olması beni sıkmıştı ama seveceğini düşünüyorum ne de olsa the vampire diaries sevenisin ;) ha teen wolf the secret circle ve fantastik değil ama dram ve gerilimi çok iyi bağdaştıran bir dizi var pretty little liars bunlarıda öneririm :)

American Horror Story derdim ama her yerden kaldırılmış. Nedenini bilen var mı?

bende onu baya aradım telif yemiş malesef :( siteye mesaj attım ama henüz cevap vermediler

teşekkür ederim arkadaşlar birinden başlayalım bakalım :)

okakacukaka banshee ye giriyorum hadi hayırlısı bakalım :)

bu arada teen wolfuda izliyorum elif yazmayı unutmuşum :)

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık