"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Lucifer'in Annesi ne ?

yeni konu aç Lucifer'in Annesi ne ?

Soy ağacına bakdığımızda Baba(tanrı olur kendisi) Çocuklar(melekler lucifer uriel vs.) ama gençler annesi ne yani tanrının tek olduğu her yerde belirtiliyor o zaman aynı türden değil melek de değil . Anne ne ? Bilen birisi cevap verirse sevinirim.

İlk Bölümde kutsal bir varlık olduğu söyleniyordu

Tanrıça

Tanrıça bi tür değil sadece isim hatta ünvan gibi bişey yani muhtemelen melek falandır cehennemde işkenceye maruz kalınca ruhu bozulmuştur falan ne biliyim bi tür karma olabilir melek şeytan karışımı olsa güzel olurdu aslında :D

Hayır diziye göre tanrı kendiyle eşit ve uyumlu şekilde yaratmıştır o yüzden Tanrıça olarak adlandırılır. Onun dışında senin dediğin gibi olsaydı şeytanla bağlantısı olması imkansız. Baba tanrı çocuklar melek şeytan ne alaka :D @Thea Queen

Eğer insanların tanrıçadan haberi yoksa tanrıyı tek sanarlar

Yorumumu tanrı hristiyanlardada tek olduğu için o şekilde yazdım kuranda olduğu gibi incildede tanrının tek olduğu yazılı bu yüzden dizidede tanrı tektir diye düşündüm yani tanrıçanın olucağını düşündüm Bu arada şeytanda tanrı tarafından yaratılan değil melekken ruhu bozulanlara deniyo ordan düşünüp böyle yazdım ama senin mantığın benim mantığımı çöpleştirdi :D

Karma inanç kullanılıyor dizide. Mazikeen de Kaballa'dan mesela.

valla yukarıda neydi bilmem ama dünyada afet :D

(Diziye göre)Tanrıça bir ünvansa, Tanrı nedir? Paradoks

luciferda bir melek ki melek olmadığını da nereden çıkardınız tanrı melekleri yarattı en sevdiği lucifer dı tabi lucifer olmadan önceki adını unuttum sonra onu ( diziye göre ) cehennemi yönetmesi için gönderdi oda bundan hoşnut olmadı ama tabi gerçeği hepimiz biliyoruz hz adem e secde etmedi kovuldu vs :D

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık