"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > LÜTFEN DİKKAT EDELİM!

yeni konu aç LÜTFEN DİKKAT EDELİM!

aramızda bir kısım insanlar neden bukadar çok şikayet ediyor anlamıyorum yok tavsiye ettim, yok adam olun cevap verin gibi pek çok gereksiz yorum alıp başını gidiyor daha iyisini yaparım diyosanız hodri meydan kimse kimseyi tutmuyor adam envai çeşit dizinin kaydını tutacak çevirisini yapacak bunuda elinden geldiğince zamanında yapacak neymiş alternatifler çalışmıyormuş çalışmayabilir abi olabilir bu işi yapan adamın hiçmi hata payı yok bu adam hiçmi kendine zaman ayıramaz diziler tatile girdi admine kızanı gördüm ya yeni bölüm nerde diye el insaf arkadaş reklam konusundada mantıklı düşünün bi bu adam gece gündüz uğraşıcak bu adam ne yiycek ne içicek çoluğuna çocuğuna nasıl bişeyler alıcak bukadar diziyi oraya buraya upload edecek bunların çoğu parayla yürüyor siz basın izleyin üstüne küfür edin ama bizim milletimizde var bu yapandan herşeyi isterler, ama yapan kazanmasın niye kazanıyo tribine girerler yapsın her bölümü paralı parayı ver bölümü izle koymasın reklam falan ondan sonra kıyameti koparır bu millet öyle oturup iki tuşa basıp izlediğin diziye benzemiyor bu işler bu gördüğün sitenin bide arka perdesi var iş orda bitiyor okadar basit olsaydı 80 milyon tane dizi sitesi olurdu piyasada açık arayla işini en düzgün yapan sitelerden biri bu ama hak yemeyi seven insanlar sayesinde insanın bişi yapma hevesini kaçırıyorlar hep bir hoşnutsuzluk hep bir memnunsuzluk nereye kadar gider eminimki aramızda benim gibi düşünen arkadaşlar vardır lütfen yorum alanlarını sövme tahtasına çevirmeyelim anlayışlı olalım

tamam da kardeşim 10 dizinin 6 sının alternatifleri çalışmıyor. kaliteden ödün vermemek lazım. tek başına olmuyorsa al bi kişiyi hata bölümüne o ilgilensin çalışmayan alternatiflerle. biz yeni bölüm çek at demiyoruz ki ne atar yapıyosun. he bu kadar anlayışlı olmayan insanlar var orası ayrı. Adamın biri çıkmış diyor ki yeni sezon nerede kaldı daha yeni sezon finali yapmış dizinin cast ları belli değil adam yeni bölüm istiyor. veya çıktığı an yüklenmesini isteyenler de var. eğer çok meraklısı varsa aç orjinalini izle altyazısız. he izleyemiyorsan da çevrilene kadar bekle. gelgelelim ben bu sitenin 3 buçuk yıllık üyesiyim ama hiç bu kadar alternatifin çalışmadığına yeni yeni şahit oluyorum. burada da düzenlenmesi gereken bir ayrıntı yok değil. yüksek kalite yüksek hizmet gerektirir. (Selam olsun beta (%12) )

Hocam eğer dizi sitesiysen en az bir tane alternatif çalışmalı sonuçta sitenin amacı bu. Küfür edenler haklı demiyorum ancak insanlar haliyle dizi sitesinden dizi izlemek istiyor. Dediğin gibi site sahipleri buradan para kazanıyor reklamlardan vs. ama eğer reklam alacaklarsa izleyiiden memnuniyet görmek zorundalar yoksa kimse reklam vermez buralara. Reklam almak için memnun etmek zorunda bir bakıma başta da dediğim gibi dört dörtlük olamaz zaten ama en azından bir tane alternatif çalışsa bu kadar kötü yorum geleceğini de sanmıyorum.

herkesin haklı olduğu konular var benim sitemim ağzına gelen küfürü yazanlara bu arada (dizilab kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından) oluşan sorunları engellemek pek ellerinde değil çalışmayan alternatifler için de ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum 20 senelik hala izlediğim diziler varki alternatifleri tıkır tıkır çalışmakta yeni izlediklerimde de alternatif problemi yaşamadım şimdiye kadar zaten dizi sitesi piyasasına bakarsan bundan 5 sene kadar önce meşhur işini 4-4lük yapan bir site vardı şu sıralar geri dönmeye çalışmaya çalışıyor bir umut o siteye geri dönüş yaptım ama burda nekadar mutlu olduğumu hatırladım dediğim gibi sitede işlevselliğini yitirmiş birşeyi rapor etmek bizim görevimiz sayılır adminde bir açıklama bir cevap bir konuşma yapsada bazı insanlar belki küfürler savurarak kirlilik yaratmaktan vazgeçer

Güzel kardeşim hak yiyenleri eleştiriyorsun amenna fakat burada ki hemen hemen herkes dizileri izlemek için para ödemek istemeyip korsan izleyen arkadaşlar buna ön ayak olanlar da site sahipleri. Kalkıp da millete hakkımızı yemeyin demelerinin ne kadar abes olabileceğini düşünebiliyor musun? Demek istediğim şey madem insanların haklarına bu kadar değer ve önem veriyorsun madem bu konuya dem vuracaksın, başlaman gereken yer sitenin ta kendisi.

Ortalık karışmış :D

@muricik haklısın illegal şeyler benimde hoşuma gitmiyor ama türkiyede varmı öyle bir platform benim bildiğim bir netflix var oda türkiye şartlarıyla yürümez bukadar insan buralara gelmeyecekte ne yapacak olsaydı bir çözüm yolu elbette bunca senedir bulunurdu ayrıca konu nerden nereye geldi benim demek istediğim yazılan ağır küfürlere ya bişey yapılsın yada yazan kişiler bi durup düşünsün böyle küfür edince ne değişiyor diye

arkadaşlar burda bir tartışma dönmüş haddime değil ama bir şeyler yazacağım. Şimdi bu tarz siteler illegal siteler arkadaşlar ve savcılık tarafından düzenli takip edilen siteler. düzenli olarak bu sitelerle uğraşır savcılık ve siteniz git gel olur buna yapabileceğiniz hiç bir şey yok. altyapısı devamlı değişen bir sitedede alternatifler çalışmayabilir kasabilir donabilir bunlar zor işler. siz burda para ödeyen müşteriler değilsiniz ve kimsede memnun etmek zorunda değil. illegal bir yapıdan illegal olarak dizi izliyosunuz reklamlar olacak tabi ve kardeşim bu kadar savcılığın şirketlerin internetteki korsan siteleri kontrol ettiği zamanlarda siz buraya gelip o kötü bu kötü yazarsanız gülerler. öyle kolay değildir bu işler birileri bu siteyi ayakta tutmak için çabalıyo demekki adam alsın hatalarla ilgilenilsin değil olay. bu sitenin tabanı sürekli değişiyor muhtemelen kapanmamak için böyle kaygan bir altyapıda neyi düzeltebilirsin. ülkemiz gerçekleri arkadaşlar kimse burda ağlayıp zırlamasın lütfen izleyen kıymetini bilen izlesin kapanırsa buralar alırsınız 30 lirada netflix'i her ay izlersiniz. hbo dizisinide artık digiturkten bakarsınız.

Amk boş muhabbet yapmayın.Madem dizilab yöneticileri hak yiyor, korsancılık yapıyor sizde o hakkı yiyenlerin sitesinde bulunmayın her ay netflixe para bayılın kodumun fakir elit takılmaya çalışan şoparları sizi.Kimse size hizmet vermek zorunda değil yediğiniz kaba sıçıyonuz haberiniz yok azıcık emeğe saygınız olsun.

Göt lalelerine bak hele sanki hayrat burası aq.Sitenin heryeri reklam para kazanmıyolar sanki bu işten tabii ki millet laf söyler olumsuz şeylere.

Hay ağzını öpeyim kendiron

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık