"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > LÜTFEN DİKKAT EDELİM!

yeni konu aç LÜTFEN DİKKAT EDELİM!

aramızda bir kısım insanlar neden bukadar çok şikayet ediyor anlamıyorum yok tavsiye ettim, yok adam olun cevap verin gibi pek çok gereksiz yorum alıp başını gidiyor daha iyisini yaparım diyosanız hodri meydan kimse kimseyi tutmuyor adam envai çeşit dizinin kaydını tutacak çevirisini yapacak bunuda elinden geldiğince zamanında yapacak neymiş alternatifler çalışmıyormuş çalışmayabilir abi olabilir bu işi yapan adamın hiçmi hata payı yok bu adam hiçmi kendine zaman ayıramaz diziler tatile girdi admine kızanı gördüm ya yeni bölüm nerde diye el insaf arkadaş reklam konusundada mantıklı düşünün bi bu adam gece gündüz uğraşıcak bu adam ne yiycek ne içicek çoluğuna çocuğuna nasıl bişeyler alıcak bukadar diziyi oraya buraya upload edecek bunların çoğu parayla yürüyor siz basın izleyin üstüne küfür edin ama bizim milletimizde var bu yapandan herşeyi isterler, ama yapan kazanmasın niye kazanıyo tribine girerler yapsın her bölümü paralı parayı ver bölümü izle koymasın reklam falan ondan sonra kıyameti koparır bu millet öyle oturup iki tuşa basıp izlediğin diziye benzemiyor bu işler bu gördüğün sitenin bide arka perdesi var iş orda bitiyor okadar basit olsaydı 80 milyon tane dizi sitesi olurdu piyasada açık arayla işini en düzgün yapan sitelerden biri bu ama hak yemeyi seven insanlar sayesinde insanın bişi yapma hevesini kaçırıyorlar hep bir hoşnutsuzluk hep bir memnunsuzluk nereye kadar gider eminimki aramızda benim gibi düşünen arkadaşlar vardır lütfen yorum alanlarını sövme tahtasına çevirmeyelim anlayışlı olalım

Hayratsa ağzını hayıra aç len hayırdır şaşırmayın kendinizi dünkü boklar adam mı oldunuz?Yolda görse abi sikini daşşanı öpem diyecek adamlar götlalesi diyor burda. Şikayet ediyorsan git başka dizi sitesinden izle.Reklamdan da rahatsız olanlar varsa gitsinler kendilerini pazarda mı manavda mı nerde pazarlıyorlarsa pazarlasınlar kazandıklarını siteye yatırsınlar site de reklam koymasın.Malum bu site de hiç bir halta yaramayıp insanların emeklerini eleştiren bir çok hıyar var.

Yukarıda bol bol boş yapmış bir eleman var ona ithafen şunu söylemek istiyorum . Ben yabancı dizi izlemeye bu sitede karar verip netflix üyeliği aldım. Bölümleri izledikten sonra burada aklı başında insanların bölümler hakkında yaptıkları yorumları okumaya geliyorum. Yaptığın şey yanlışı doğruymuş gibi göstermeye çalışarak ''ne yapsın bu millet yav'' demek, aynı ''çalıyor ama adam yapıyor aaaaağbi'' demek gibi. O yüzden boş yapma yani kendi kendini küçük düşürme. Burası sanal ortam da adım gibi eminim gerçek hayatında çok saygın biri olduğuna(!)

@muricik bana mı dedin bilader ona göre cevap yazcam

Siteye girdiğinizde o sağda solda çıkan reklamlardan bile para kazanıyor adamlar ahahsduashod merak etme aç kalmazlar ve evet çoğu alternatif çalışmıyor. Siz durup dururken deli gibi bir siteye bölüm yüklermisiniz onlarda o reklamlar için yüklüyor. Reklamsız 1 tane bile dizi-film izleme sitesi yok.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık