"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

Merlin tartışma forumu

Tüm Forumlar > Merlin > Çoğu mükemmel diziyi bitirdim ve şu an büyük bir boşluktayım. Fikir istiyorum :(

yeni konu aç Çoğu mükemmel diziyi bitirdim ve şu an büyük bir boşluktayım. Fikir istiyorum :(

Spoiler içermez.

İçimde boşluk oluşturan dört dizi vardır.
Friends
How I Met Your Mother
Chuck
Merlin
Bu dördü dışında kendimi boşlukta hissetmedim. Game of Thrones açık ara dünyanın en iyi dizisi olmasına rağmen o bitince böyle bir boşluk olmayacak. Çünkü saydığım dört dizide de karakterlere bağlanıyordunuz, ailenizden biri gibi oluyorlardı. Game of Thrones'da o yok benim için. (Gerçi azcık var yalan olmasın :D)
Bu yazıyı yazmamın amacı saydığım dizilerin herhangi birisini deneyebilirsin demekti :)

teen wolf tabiikide

Dr.Who izleyebilirsin :)

Friends
How I Met Your Mother
Chuck
Merlin
listesi kesinlikle ama kesinlikle doğru HIMYM ve Chuck bittiğinde sahipsiz kalmış gibi hissetmiştim bunlara Leyla ile Mecnun'uda rahatlıkla ekleyebilirsin

hiçbir dizi bir Teen Wolf kadar mükemmel değildir değilim (spoi vermeyi seviyorum maalesef) 3x23 te hüngür hüngür ağlamazsan ben de birşey bilmiyorum.

The Originals, The Vampire Diaries, Two and a Half Men, The Big Bang Theory, Dexter, Arrow şiddetli tavsiye

Ama Teen Wolf'u 9.8 şiddetinde öneriyorum. En sevdiğim iki dizi Teen Wolf ve Merlin zaten

veeeeeeeee nasıl unuturum tabiki the librarians.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık