"dünyayı güzel kılan üzerinde yaşayan insanlardır." -the last man on earth

Misfits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Misfits > Misfits benzeri dizi önerisini paylaşacak var mı?

yeni konu aç Misfits benzeri dizi önerisini paylaşacak var mı?

Tüm aşırı garip süperkahraman sevenlere selam.
Seslenişimden de görüldüğü üzere, bu diziyi gerçekten seviyorum. Çizgiromanların aksine, süper zengin, acayip iyi, kanadı eksik melek, einstein'dan "bir tık" daha az zeki, karate kit ile james bond karışımı savunma sanatlarına hakim, prezantbl süperkahramanların olmadığı bir dünyanın işlenişi, diziye bağlanmama sebep olmuştu
Öyle bir aidiyet hissediyordum ki, sosyal paylaşım sitelerinde aldığım printscreenları sürekli ekler olmuştum. Ancak sonrasında karakterlerin belli sezonlarda diziden ayrılması, bu kadar aidiyetlik hissetmişken (saçma bir duygusallık biliyorum ama) uzaklaştırmıştı.
O sıralar buna benzer dizi bulamamıştım.
Şimdi, burası doğru yer mi hiç bilemiyorum ama, tam da burada, benim için çok önemli bir yerde, misfits'in forumunda sormak istedim.
Acaba izleyip beğendiğiniz, ya misfits seven bunu da sever diyeceğiniz bir dizi var mı?

heroes

aynen heroes

dostum anladığım kadarıyla absurtlugu seviyorsun misfits çok farklı bir dizi tam bir ingiltere kafası misfits gibi dizi yok ne yazık ki..heroes cok klasik bir fantastik dizi ben derim ki blue mountain state, carnivale, black mirror bunlara bir bak

Galiba acayip pis bir dizi midem var. Ne verseler alıyorum. Söylenen dizilerden Blue Mountain State harici hepsini yedim yuttum neredeyse. Ama o diziyi duymamıştım. Bir bakayım. İngiltere hem müzik hem de dizi piyasasını alıp götürdüğü görüşüm vardı. Bu fikirde olanları görmek sevindirdi.
Paylaşımlar, öneriler için çok teşekkürler.

absürtlük bakımından da skinse bakmalısın

Pek alakası yok ama sevdiysen ; The 100 de hoş ...

Eğlence yönünden "Fresh Meat".

Bsm cidden güzeldir ama misfits gibi bi dizi cidden yok :(

believe, the secret circle

SKINS güzeldi sanki onda bu bilim kurgu felan yoktu ama izlediydim de önce şimdi hatırlamıyorum onu da tekrar izleyiyim bari :D

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık