"dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol." -prison break

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Buralar değerlenecek #Rez

yeni konu aç Buralar değerlenecek #Rez

Ben dizinin eğer konusu sapmaz ve içinde bulunduğu gizemi korumaya devam ederse efsane olacağını ve en az 2 sezon giderinin olduğunu düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi almak isterim.

rez

#reserved

HCK

Zaten yayınlandığı ilk günden neredeyse bütün dizi fanlarının dikkatini çekmiş durumda. Eğer Arrow vb. diziler gibi ( Arrow'u ben de izlerim yanlış anlaşılmasın.)
izleyici yorumlarını senaryo önünde tutarak birnevi izleyicilerin senaryoyu yönlendirmelesi gibi bir durum olmazsa kesinlikle devam edecek diye düşünüyorum.
- Spoiler Alert-
Edit : Arrow olayını nereden karıştırdığımı düşünüyorsanız hatırlarsınız bir zamanlar Oliver ve Felicity ayrılmışlardı ama izleyicilerden gelen aşırı istek ve bütün forumlarda açılan #olicity başlıklarından dolayı yönetmenlerin baskısı ile senaristlere senaryo yeniden yazdırıldı ve iki karakter birleştirildi. Tabiki bunun amacı seyirciyi memnun etmekti ama bence normal hikayeyi saptırdı. Tekrar söylüyorum bu BENİM fikirim. Katılmıyorsanız sebebi ile yazarsanız memnun olurum.

#rezerve
efsane olur gibi

#Rezerved

gerizekalılar toplanmış yine

HCK

@Levet Durumu ''14 Yaşındayım diskoyu eğlenmeyi ve kızları severim i kiss you'' olan ve ergenliğe giriş çabasında olan bir kişinin bu yorumu yapması bence ironiktir.

inceden rizörvıd.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık