"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizide karakterin kullandığı linux

yeni konu aç Dizide karakterin kullandığı linux

Merhaba dizideki karakterin linux nedir fikriniz varmı?

Heykırcan sende acayip klavye özgüveni oluşmuş, root şifresini çekemiyomuş sen bildiğin tablo listeletmişin gösterilen kullanıcıların förebide mutlaka root la aynıdır bir nevi onlarda root dur onlar listelenirken niye root lar yok.bizim gibi 100 tanemizi ceninden çıkartacagına inanabiliyosun iyi özgüvenmiş.

burayı birazdan fbi basar

Sqlmap ile database bilgilerini çekip admin panelinden shell atıp serveri kitleyen arkadaş hacker'sa bu konumu baya düşürmüşler demektir.

Sqlmap ile database bilgilerini çekip admin panelinden shell atıp serveri kitleyen arkadaş hacker'sa bu konumu baya düşürmüşler demektir.

Fotoğraflar shop diyen göt oğlanına saygılarımla https://www.youtube.com/watch?v=QzxV1ZJB4zU bu videoyu hazırladım

vAe

Linux bir işletim sistemidir. Örnek: Windows 98, Windows XP, Win 7, Wİn 8 vs..

Adaletcilerin Hacker aramasına gerek yok. hepsi toplanmış buraya bir de yazılı itirafları var. Polise gerek kalmadı Direkt Cumhuriyet Savcılığına sevk :D
En başarılı Hacker kimdir? Yakalanmayan...

Beyler gaza gelip ifşa oluyonuz.

gnome vs kde konuşmadı var işletim sistemiyle ilgili hatırlarsan 1. bölümde sanırım

Dizi güzel de kendini hacker sanan yaşı 12-16'yı geçmeyen insanlar izlemesin lütfen pokemon faciasına dönecek olay.

Yukarı Çık