"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > KAFA KARIŞTIRAN YER

yeni konu aç KAFA KARIŞTIRAN YER

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yeni sezona çok az kala yeniden izleyeyim dedim aslında ilk izlediğimde bunu hiç düşünmemiştim ama elliot dışarıdan nasıl gözüküyor?
sezon finalinde bi sahne var babasının boğazını sıktığı, dışarıdan insanlar onu babasının yerinde kendi boğazını sıkıyor olarak görüyor ama boardwalk fail videosunda dışarıdan elliot babasının değil kendi yerinde gözüküyor?
umarım anlamışsınızdır sorumu ksjdgsd

tam anlamadım ama neyse :D , normalde hepsi elliot yani sorunun cevabını kendin vermişsin işte dişarıdan kendi boğazını sıkarken görünüyo insanlara , ama kendine babası sıkıyomuş gibi görünüyo ):

xra

o kadarını bende anlayabiliyorum: d
benim sorum şey kendisi babasını karşıda boğazını sıkarken görüyo ama insanlar onun gördüğü elliotu değil babasının yerindeki elliotu görüyolar bi video vardı ya boardwalk fail diye orda elliot babasını yanında onu ittirirken görüyor ama insanlar bu sefer babasının değil kendi yerinde elliotu görüyor
anlatamıyorum çıldılcam mdgdjsfgfh

ya kardeş mal mısın adam şizofren herşeyi kendisi yapıyor herşeyi kendisine o yapıyor kendisini atıyor, kendi boğazını sıkıyor aslında

xra

la onları anlıyorum zaten csjkvkdcg neyse ya anlatamadım belki ilerde anlarım teşekkür ikinize de: d

şöyle söyleyim. mr robot olarak gözüken kişi her zaman halüsinasyon değil bazen elliot kendisinin yerinde onu görüyor. aslında sen de anlamışsın. ama cevap olarak dışarıdan 2si de elliot olarak gözüküyor.

elliot babasıyla birlikteyken hangisi bi eylem gerçekleştiriyosa fiziksel olarak bulunan elliot o oluyor. yani babası elliotun boynunu sıkarken babasının yerinde, o bahsettiğiniz öbür sahnede de kendisinin yerinde oluyor.

xra

@mayhos ve @mtnerylmz çok sağolun be beni anlayan çıkmayacak diye ümidimi kesmiştim

ha bide o köprüden atlama olayında elliotu elliot olarak görmemizin sebebi de şu, o sahnede 8 yaşındayken babasının onu pencereden fırlatması söz konusuydu yani orda babasını elliot olarak görmemiz saçma olurdu çünkü kazayı geçiren elliot, babası değil inş anlatabilmişimdri dşsldpasld

xra

ben anladım aslşfksdf

dünyada zeka seviyesi düşük çok insan var ya

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık