"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Ray Aslında Tuzluk

yeni konu aç Ray Aslında Tuzluk

Gençler 7. Bölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?
benim tek anladıgım sey elliot tyrellı vurduğu için hapse girdihatta ajan karı funsociety de mermi bulmuştu.
dizide bağdaştırabildiğim tek şey bunlar (bilinç altını gibeyim elliot)

Benim aklımda şöyle bir karışıklık var.Tarih olarak 2015 olarak gözüküyordu.Bu bölüme kadar.

Şunu düşünüyorum.Hani hapisaneydeymiş ya hapisaneye bence Ray ile olan olaydan dolayı girdi.

Şimdi de günümüze geldiler.

Benim görüşüm tabi.

Eğer Tyrell vurmaktan içeri giriyorsa erken çıkmıyor mu hapisanedem?

benim hiç bir görüşüm yok yaşasın (!) başlığa gülüp geldim

Film 10 aylık sezon arasında çekildiği için tarih 2015 olabilir ama yönetmenin çekim tekniğini ve araya sıkıştırdığı eggsterleri düşünürsek bilinçli olarak 2015 yazıyor olabilir. @harunbas141 güzel bir teori izleyip görecez artık :)

hiçbir görüşüm yok valla ve bu hoşuma gidiyor ne olacağını tahmin edemiyorsunuz ve bu sizi meraklandırıyor izlediğim en harika dizi bu arada başlığı beğendim şmbgşermgşw

1.Kesinlikle Eliot Tylerı vurdugu ıcın hapıste olamaz.Cunku Elıot hapısteyken bu sezon Tyler hala aranıyordu.Tvlere cıkmıstı.2.Tylerın vuruldugunuda ınanmıyorum.Vurulduysa bıle ölmedi.3.Tyler aslında Eliot teorileride çökmüş oldu.

Tyreli yaralasa bile tyrel şuan hastenede olur yani fbı tarafından aranmazdı bence elliot'un hapishanede olmasının tyrel ile ilgisi yok

Olabilir Ama kafamda şöyle bişey daha var Leonun WhiteRose'a iyilik yaptıgımı söyle diyodu ya Elliota nedemek istedi tam olarak (WhiteRose hapishanedede yanlız bırakmadıgınımı belirtiyo anlamadım)

ben bu bölümü başka siteden izledim çavirmen farklıydı şu ray aslında tuzluk muhabbeti nedir birisi açıklayabilir mi?

son bölmde elliot kendini evinde hayal ediyordu ya aslında mapushanedeydi hani ve evde hayal ettiği zamanki zaman akışında herkeside farklı birisi olarak görüyordu. kısacası "ray aslında tuzluk" işin espirisi

Tyrell aslında elliotun balığı

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık