"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Ray Aslında Tuzluk

yeni konu aç Ray Aslında Tuzluk

Gençler 7. Bölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?
benim tek anladıgım sey elliot tyrellı vurduğu için hapse girdihatta ajan karı funsociety de mermi bulmuştu.
dizide bağdaştırabildiğim tek şey bunlar (bilinç altını gibeyim elliot)

final sezonunda aslında böyle bi dizinin olmadığını öğrenirsem hiç şaşırmam saödmçöwqmfömçqwöfömqw

Yukarıda yazdığım yazıya ek olarak bir kaç şey söylemek isterim.

Şimdi Elliot'un kız kardeşi Eliiot ile konuştu.Bilgi aldı falan.O ne ara oldu?Diyecekseniz eğer hapisane de konuşmuşlardır.O kadar kolay olacağını zannetmiyorum öyle bir riske girmezler.

Ayrıcı FBI daki kızın yaşadığı olaylar da Eliiot'un hapisanede geçirdiği vakitlere bağlıyorum.

Bence Elliot hapisaneden çıktığında tabi çıkacak mı bilmiyorum ama bu FBI da ki kız bence direk bunun peşine düşecektir.

Ayrıca Tyrell i de bir hayal ürünü olarak düşünmeye başlıyorum ve Elliot'un iki hayatı olduğunun kanısındayım.Belki çok uçuk gelebilir ama görücez. Buraya da yazmış olayım.

olum aslında böyle dizi yok ben duvarım sizlerde diğer şeylersiniz neyse yapacağım espriye şey edem başlık komikti hiç bi bok görüşüm yok wjeqjeqw

Spoiler tuşuna bassana amk

Tyrell elliotun balığı muhabbeti saçma,hatırlıyorsunuz bi bölümde eski moda komedi dizisi tarzı birşey olmuştu. 1. sezondada elliot tyrell in arabada uyanmıştı Tyrell bence arabanın bagajında. Bizim bu ikinci piç arkadaşımız elli nin hayallerinde bagajdan çıkarıyordu.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık