"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Narcos tartışma forumu

Tüm Forumlar > Narcos > Efsane Olacak Unutulmayacak

yeni konu aç Efsane Olacak Unutulmayacak

Unutulmaz harika yabancı diziler arasına girecek ve herkes pablo escobar'ın hayatını herşeyini anlatan bu diziyi önerecek baylar bayanlar yerlerinizi alın hükümete kafa tutan amerikayı taşşagına takmayan biri işte o birine kiminiz hayran olacak kiminiz şaşıracak :D

@Oasis, dostum adam belki arkadaş edinmeye çalışıyor popüler olsa ne olucak popülerlik güzel bir şey değil mi ? şuan popüler insanlar olmasaydı diziler filmler çekilmicekdi büyük ihtimalle çünkü bütün aktörler popülerdir. :)

Sağa sola küfür ederek kimse arkadaş edinmeye çalışmaz. Oasis adlı arkadaş haklı sitede popüler olmaya çalışan ergenlerden bir tanesi heryere saçmasapan yorumlar atıyor dizilab yönetimide aynı düşüncede'ki engellemiş zaten üstü çizili

@Sadık Flash bu adamla ne alıp veremedeğiniz var ya düşüncesini ifade etmiş işte ne uzatıyosunuz konuyu...

@oasis deniren beyni kücük olan şahsiyet senin ergen lafından başka bildiğin bişey yok mu ? sanane benim yorumlarımdan popüler olmaya çalışsaydım senin gibi gerizekalılara yalakalık yapardım ne boş bişeysin bee ne yorum yapsam ne konu açsam sen ordasın çok mu acıttım bi tarafını ? ne bu çekememezlik benim gibi düşünenler zaten hemen anlamış ama sende o kafa olmadıgı için anlamaman cok normal biraz kitap oku bee birini ezeceksen ergen lafıyla ezme komik duruyosun :D

@turuncu sen zaten hiç konuşma sana söylediğim o kadar söz hala acısı geçmemiş boş boş konuşuyorsun :D niye ceza aldıgımı bilmeden o kücük beynini yorman çok üzdü bee üzüldüm :( fak ergenliği osbir çekmekten ergenliği üzerinden atlatamamış @oasis ve @turuncu muhattap oldum özür dilerim beyler ergen seviyesine düştüm :(

@turuncu anlamadım her yere saçma sapan yorum mu atıyorum ? beni takip ettiğine sevindim bee :D herşeyimi takip etmenizde gerçekten ne kadar nefret edildiğimi gösteriyor :D şey unutmadan @turuncu @oasis beyler herşeyimi not almanıza gerek yok bee :D o malum siteleri artık azaltın beyniniz oldugundan şüpheleniyom artık.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık