"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Narcos tartışma forumu

Tüm Forumlar > Narcos > Narcos icin gelmis gecmis en iyi dizi desem karsi gelen olur mu?

yeni konu aç Narcos icin gelmis gecmis en iyi dizi desem karsi gelen olur mu?

Son 10 yılda sayamayacagim kadar dizi izlemisimdir; lostundan prison breakine,vikingsinden mr. Robotuna... Bu dizi gercekten farklı; yılan hikayesiyle,deli yurekle ve hatta ''kurtlar vadisiyle'' buyumus bir nesil oldugumuzdanmıdır bilmem ama bu narcos diger yabancı dizilerden cok farklı be abi...

Her dizinin sonunda böyle bir duyguya kapılıyor insan.Biraz zaman geçsin ondan sonra izlediğin dizilerle karşıla.Mesela bitireli 2 sen oldu benim için şu ana kadar Breaking Bad'den iyisi yok..

katılıyorum breaking bad ve the mentalistten sonra bi süre diziler bu ne mk denecek kadar kötü geliyor :D

Bana göre en iyisi Breaking Bad daha sonra Narcos :)

Neye göre en iyi ? Yani atıyorum Lost ile bunu karşılaştıramazsınız tür olarak farklıdır. O yüzden en iyi derken alanında en iyi diye nitelendirirseniz daha iyi olur.

Narcos daha yeni bir dizi.Karşılaştırmak çok sağlıklı değil ama illaki karşılaştıracaksak breaking bad le karşılaştırabilirim,konuları çok farklı değil çünkü,breaking bad'in popülaritesi daha fazlaydı ilk sezonu bittiğinde-ki hala konuşulmaya devam ediliyor.-Narcos umut vadeden bi dizi.

sopranos en iyisi

gelmiş geçmiş en iyi dizi breaking baddir
iyi günler

prison break,breaking bad ve dexter gibi sapasağlam diziler dururken

Game of Thrones der susarım :)

CcC mr robot CcC

Yukarı Çık