"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

Orange Is the New Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orange Is the New Black > Sezon Finali Harikaydı

yeni konu aç Sezon Finali Harikaydı

3.Sezon'un Sezon Finali.

Ya ben böyle bişey görmedim final sahnesi harikaydı herkesin kaçacağını düşündüm meğerse göl varmış oraya gitmek için miş :D

Suratlarında ki mutluluk ifadesi gülmeleri ne biliyim anlatamadım galiba fakat içim kıpır kıpır oldu ne harika ne muhteşem ne süper ne fevkalede bi sezon finaliydi bee bana göre bütün sezonların en iyi bölümüydü cünki göl'deki o mutluluk paha biçilemezdi.

Gelerim diğer konuya stella cok orospuymuşsun be piper yaptığı şey cok doğruydu hemde cooook :D

Aleeex :( bebeğiiim galiba son görüşümüzdü gitti :( inşallah ölmez

Aklımdan hiç cıkmayacak bi sezon finaliydi sizi bilmem fakat ben çok beğendim ya hemdee cooook.

İzlemeyenler sakın bakmasınlar rica olur lütfen.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Herkes izlediğine göre rahatça yazabilirim. Öncelikle geçen sezonlara göre, özellikle 1. sezona göre daha tırt geçti.
Piper'ın saçını başını yolasım geldi. Hem Alex'e seni görmek çok güzel özledim deyip hemde Stella'ya yumulması ve sonrasındaki rahatlığı çok sinirdi. Sonda yaptığı haklı bile olsa Piper bu sezon çok bencil ve pisliğin tekiydi.
Stella karakterini hiç sevmemiştim boşuna değilmiş.
Asıl en önemli konu, Alex, pek ihtimal vermiyorum ama Alex'im annem sana bir şey olmasın , vallaha izlemem bir daha..
Son olarak @Sadık Flash'ın vurguladığı gibi, o göl sahnesinde aynısını dedim, gerçekmiş gibi düşündüm o mutluluklarından gözlerim doldu.
2016 Haziranına kadar kafamızda kaç senaryo yazacağız kim bilir.

@RedSoul valla aynen 2016'ya kadar neler neler hayal edeceğiz :D alex bence öldü ya valla :( üzüldüm piper ne bok yiyecekse gelecek sezon ama o orospu bulur birini yine

Piper bencil sürtük, önce annesinin öldüğü gün terk etti, şimdide işte senden iyi olmamdan korkuyorsun kıskanıyorsun vs vs.
Alex ölürse büyük saçmalık olur, 4. sezon çekimlerinde vardı, bakalım ne olacak. Ayrıca Laura Prepon instagramın da fotolar paylaşmış, 4. sezon etiketiyle. Şimdilik yaşıyor (:

piperi kötüleyen arkadaşlar kız herkesin beklediği gibi hareket etse yada iyi temiz kalpli ve dürüst bir insan olsa dahamı iyi olurdu ? bence ozaman klasik diziler gibi olurdu böyle farklı ve günden güne kötüleşen bir karakter olması çok daha gerçekçi olmuş . diğer dizelerden farkı oldu. :) vivaaa Piperrrr :)

Genel olarak yapılmış bir eleştiri değil bu. Alex konusundaki bencilliğine iki yüzlülüğüne kızıyoruz biz.

Pipera kızmasının nedeni kendini çok düşünmesi.

Alex ilgi göstermedi stellayla yattı.Stella yanlış yaptı stellayı bi kalemde sildi.Şimdi alex'in işi zor

@RedSoul inşallah ölmez bee çekimlerde varsa demek ki ya yaşayacak ya ölecek.

@sadık flash dostum tüm yazının sonuna izlemeyenler okumasın yazmana çok güldüm :D :D bu sezon diğer sezonlara nazaran daha mizahı yoğun bir sezondu. önceki sezonlarda mahkumların gardiyanlardan çektikleri midemi ağrıtırdı o karaktersiz healy ye (eğer kevaşe sözcüğünü hak edecek biri varsa da odur) fig'e hapishane sisteminin çarpıklığına içim şişerdi. piper'ın dönüşümüne gelecek olursak esasında karakterinde her daim varolan birşeydi bu sezona yansıttıkları. sadece uygun bir ortama ihtiyaç vardı ortaya çıkması için :)

kanka izlemeyenler bakarsa şey diye ettim sjdsjjd :D

dediğin gibi piper aslında yaptıklarına şaşırmak hataydı mantıklı düşününce kız aslında haklı be :D

@sadıkflash nerden baktınızda haklı buldunuz acaba piperi yani çok sinir bozucu bi sezondu benim açımdan

tamam bazı yerlerde benide sinir etti o konuda haklısın fakat stella konusunda kimse olsa aynısını yapardı ha alexe davranışları alexi dinlememeside biraz sinir bozucuydu.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık