"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Orange Is the New Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orange Is the New Black > Sezon Finali Harikaydı

yeni konu aç Sezon Finali Harikaydı

3.Sezon'un Sezon Finali.

Ya ben böyle bişey görmedim final sahnesi harikaydı herkesin kaçacağını düşündüm meğerse göl varmış oraya gitmek için miş :D

Suratlarında ki mutluluk ifadesi gülmeleri ne biliyim anlatamadım galiba fakat içim kıpır kıpır oldu ne harika ne muhteşem ne süper ne fevkalede bi sezon finaliydi bee bana göre bütün sezonların en iyi bölümüydü cünki göl'deki o mutluluk paha biçilemezdi.

Gelerim diğer konuya stella cok orospuymuşsun be piper yaptığı şey cok doğruydu hemde cooook :D

Aleeex :( bebeğiiim galiba son görüşümüzdü gitti :( inşallah ölmez

Aklımdan hiç cıkmayacak bi sezon finaliydi sizi bilmem fakat ben çok beğendim ya hemdee cooook.

İzlemeyenler sakın bakmasınlar rica olur lütfen.

farkındamısınız baya bağımlısı cıktık jsdsjjdjfjdf tartışma dediğin böyle olur bee :D seviliyorsunuz hapishane kaçkınları sizi :D

kesinlilkle ama bence stella konusu çok uzadı konuk oyuncu gibi gelip gitseydi ruby rose dan soguttular açıkçası alexe bu kadar baglanıcagımı tahmin etmezdim sanırım birazda o yüzden sıkıcı geldi bu sezon bana

ben o kadar sıkılmadım ya her bölümden eğlendim neden bilmiyom ama bana göre sezon finaliyle birlikte efso bi sezondu diğer sezonlara göre.

Stella konusu gelecek sezon kesin bi kaç bölüm gösterecekler intikam almak olsun felan yarım bırakmazlar. zaten ruby rose dizinin izleyici kitlesini ve kendi popületisini baya arttırdı twitterda görürsen inanılmaz fanları oldu benim gibi sosyal ağları takip et çok şaşırırsın sjdjjg

evet takip ediyorum kadın günde 1m takipçi kastı ama sanmıyorum ben açıkçası hakettigini oyunculugunu da begendiğimi söyleyemem sıkılmak konusunda stella karakterine o kadar gıcık oldumku bu şekilde onun fanlarına da tabiki 5. bölümden sonra sezon benim için bitti denebilir laura aşkı yuzunden olsa gerek sonuç olarak bencede diğer sezonlarda rubyi bırakmıycaklar alexide diziden çıkarmazlar diye ümit ediyorum ki bana göre dizinin izleyici kitlesini arttırmak ugruna vauseman destekçilerini üzmeselerdi. qweqweq

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık