"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

Orphan Black tartışma forumu

yeni konu aç 5. sezona dair

5. sezon son sezon olduğuna dair dedikodular var bu konuda bilgisi olan var mı

bende 8 sezon artı film düşündüklerini biliyorum. 4.sezon güzeldi tamam ama doğru düzgün bir şey anlatmadıkları yetmiyormuş gibi yeni yeni icatlar çıkardılar başımıza. açık çok kapı var 1 sezondaki bölüm sayısı da ortada en kötü ihtimal 6.sezon falan biter illa çok bitirmek istiyorlarsa. yoksa 5.sezona her şey oldu bittiye gelecek. diziye yazık yani o kadar emek ver rezil bir şekilde bitirmek saçma

HarleyQuinn34 aaaaa görüşemedik :))))))))) (sanki kırk yıldır tanışıyoz da ilahi ben)
bir sitede denk geldi çoğunluk seneye son diyo.yani o kadar yarım kalan konu varken dediğin gibi minimum 6.sezonda bitirilir.inşallah olmaz ya yazık olur o kadar dandik diziler 7. 8. sezonundayken bitirilerse çok saçma olur.

5. sezonda dizi final vercek diye bıliyorum ben butun orphan black sayfalarında oyle vıdeolar atıldı bbc amerıca da aynı sekılde haber yaptı

ooooo selimina selam :) lanet olsun 5.sezonda bitemez.belki de bir taktik falandır. izlenmesi düştüyse falan.çünkü şimdi biz dizinin ne anlama geldiğini yabancı dizilerle anlıyoruz bizimkilere kaldıysak vay halimize. hele şimdi yaz geldi.yani şunu demeye çalışıyorum bize süperken adamlara bu dizi sıkıcı falan geliyorsa bıktık sizin klon dramanızdan diyorsa taktik falandır belki.

HarleyQuinn34 selam :) oooo yooo olaaamaz arşivlediğim tek dizibu dizisiz sıyırırım valllaaaa.ben kendimi sekiz sezona hazırlamıştım oysa.Bu dizi arşivlediğim tek diziydi yaa

Hikaye zaten 5 sezonluk, planlandığı gibi bitiyor.

5 sezonluk olduğunu bilmiyordum yaa.umarım bitirme salaklığın da bulunmazlar

hikaye zaten 5 sezonluksa başlarım böyle işe ben. bana ne anlattılar da 5 sezonda bitirecekmiş. bir sürü allahın serserisi sarahın bile anlayıp benim ne diyor la bu diye anlamadığım biyolojik terimleri sıralamaktan başka ne yaptılar yahu bunlar. ortalığı karıştırıp karıştırıp öyle bıraktılar. kira yavrum ortalık malı gibi bir oraya savruluyor bir buraya. babası nerede bu çocuğun sahip çıksın veledine. inşallah bütün olayların böyle bir iki kilit noktası vardır da hemen çözülüverir. yoksa hayal kırıklıkları...hello darkness, my old friend

HarleyQuinn34 ahhaha..hello darkness, my old friend...süperdi

5. sezon ne zaman çıkacak peki

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık