"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > bu diziyi aşırı öneriyorlar başladım 3 bölüm seyrettim sadece 3 bölüm biraz hoşuma gitti sorularım var sizleri beklemekteyim ?not: spolier vermeden yanıtlarsanız sevinirim

yeni konu aç bu diziyi aşırı öneriyorlar başladım 3 bölüm seyrettim sadece 3 bölüm biraz hoşuma gitti sorularım var sizleri beklemekteyim ?not: spolier vermeden yanıtlarsanız sevinirim

John Reese her olaya bu adam koşturuluyor adam bildiğin terminatör gibi gösterilmiş

Lionel Fusco bu adama zengin deniliyor evet zengin ama yanında sadece jonh var ilk bölümde korumalar vardı jonh geldikten sonra yok oldular ? lionelin herkese güvenmesi zor dizide gösterilmiş ama insan böyle tehlikeli işlerde hele zenginse tedbirini almalı bence şu 3 bölümde 2 kişi baş oyuncu ve polis kadın ondan sonra sürekli yan karakterler geliyor

peki terminatör jonh ölürse başka kim bakacak bu işlere 1 kişinin aşırı şişirilmesi benim çok hoşuma gitmiyor jonh çok şişirilmiş bence

şu 3 bölüme baktığıma göre ekip sonradan gelişe çekmiş gibi geldi ama bu 1. sezon damı olur onu bilmiyorum yani o yüzden bir an önce ekibin çoğalmasını istiyorum

daha 3 bölüm seyretmişsin sence erken konuşmuyor musun diyeceksiniz ben şu anda dizinin sevmediğim yönünü söyledim bide sürekli öbürkü hafta olayların değişmesi ve önceki hafta olanlar unutulması dizilerde çok hoşuma gitmiyor olaylar ne zaman ana hikayeyi dönecek ve diziye ne kadar bölüm şans tanıyayım

fikirlerinizi merak ediyorum spolier vermeden yanıtlarsanır güzel olur

Seninle kısmen aynı şeyleri düşünüyordum 2 hafta öncesine kadar :D Bugün 5.sezon 5.bölümünü bitirdim dizinin :D Emin ol çok erken konuşmuşum diyiceksin kendi kendine dizi hakkındaki olumsuz düşüncelerin için. Dizinin bölümlerini sana 3 şekilde açıklayayım, birincisi ana hikayeden belirli şekilde bağımsız alakasız numaraların konu edindiği bölümler, ikincisi alakasız numaraların ve ana hikayenin dahil edildiği, üçüncüsü ise tamamen ana hikayeye dayalı bölümler. Şahsen sadece alakasız numaraların işlendiği bölümler ilk sezonun ilk bölümleri diyebilirim. Dizinin ilk 10 (öyle bir şeydi sanırım) bölümünü izledikten sonra konu açmıştım dizi hep böyle mi devam edecek diye forumda, dediğim gibi bugün 5.sezondayım :D Diziye çok ön yargılı başlamıştım, Reese'in olay yerlerine varışları, herkesi tokatlaması falan, fakat bunlar her dizide olan ufak olağan dışı durumlar.

Ayrıca Fusco'nun neden zengin olduğunu düşündüğünü anlamadım zengin falan değil dizide :D

Ha birde spoilersız cevap istemişsin fakat ekibin çoğalıp çoğalmayacak olmasını söylemek spoiler sayılır (:

fusco kendi şirketinde gizli çalışıyor kocaman şirketi var ben daha 3 bölüm seyrettim o kadar büyük şirketi olup da fakir olan adam yoktur herhalde ekip zaten çoğalması lazım ki konu artsın ve 2 kişiyle dizi zor tutunurdu zaten çünkü 2 kişiyle zor durumda olan insanları düzene sokamazsın çok fazla zor durumda olan insan var zaten biride pcnin başından yardım ediyor yani 2 kişiyle olacak iş değil bu ekip kesin çoğalacak yüzde yüz eminim

ve olaylar 10 bölümden sonra ana hikaye yemi dönüyor ? sorularıma cevap verdiğin için teşekkürler

ben ekibin çogalabilecegi yönünde tahmin yürütmüştüm yani bunu cevaplamamıza gerek yok zaten bunu bu diziye başlayan herkes bunu kesin tahmin etmiştir 2 kişiyle dizi tuttarmı kardeş ? ve 5. sezona kadar gelmesi zor olur zaten ?

Son sezonun son bölümüne geldiğinizde bunları sorduğunuz için kendinize bir dönüp bakıp, aman ya sormasam da olurmuş diyebilirsiniz.

Şahsen ve net olarak söyliyeyim ben böyle konusu olan dizilere ayrı düşkünüm, Mr.Robot dizisine de öyle... Fakat şuan bu dizi benim kütüphanemde 1.sırada ve kimse yerini alamaz.

Ama dışarıdan bir başkasında yani bu konularla ilgisi olmayan (siber güvenlik, ileri teknoloji, yapay zeka) kişide bile bence fazlasıyla ilgi uyandırabilir.

olaylar kacıncı bölümde kopuyor mertjohan ?

Valla kesin bi bölüm veremem ama sorularının cevabını ilerdeki bölümlerde alacaksın. Bu arada sanıyorum Finch ile Fuscoyu karıştırdın isim olarak. Fusco nypd dedektifi, Finch makineyi yapan adam. İlerleyen bölümlerde de neden bu kadar yalnız olduğunu anlayacaksın Finch'in.

Ama çok beklemiyiceksin diyebilirim ana hikaye için.

tmmdır saolasın bir şekilde devam edeceğim diziye su anda sarmadı ama ilerde sarar belki

Benimde pek sevmediğim tarzdır her bölüm ayrı olay işlenmesi, ana hikayenin olmadığı diziler fakat düşündüğün gibi çıkmayacak, person of interest öyle bi diziden daha fazlası olduğunu kanıtladı şahsen bana

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık