"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > bu diziyi aşırı öneriyorlar başladım 3 bölüm seyrettim sadece 3 bölüm biraz hoşuma gitti sorularım var sizleri beklemekteyim ?not: spolier vermeden yanıtlarsanız sevinirim

yeni konu aç bu diziyi aşırı öneriyorlar başladım 3 bölüm seyrettim sadece 3 bölüm biraz hoşuma gitti sorularım var sizleri beklemekteyim ?not: spolier vermeden yanıtlarsanız sevinirim

John Reese her olaya bu adam koşturuluyor adam bildiğin terminatör gibi gösterilmiş

Lionel Fusco bu adama zengin deniliyor evet zengin ama yanında sadece jonh var ilk bölümde korumalar vardı jonh geldikten sonra yok oldular ? lionelin herkese güvenmesi zor dizide gösterilmiş ama insan böyle tehlikeli işlerde hele zenginse tedbirini almalı bence şu 3 bölümde 2 kişi baş oyuncu ve polis kadın ondan sonra sürekli yan karakterler geliyor

peki terminatör jonh ölürse başka kim bakacak bu işlere 1 kişinin aşırı şişirilmesi benim çok hoşuma gitmiyor jonh çok şişirilmiş bence

şu 3 bölüme baktığıma göre ekip sonradan gelişe çekmiş gibi geldi ama bu 1. sezon damı olur onu bilmiyorum yani o yüzden bir an önce ekibin çoğalmasını istiyorum

daha 3 bölüm seyretmişsin sence erken konuşmuyor musun diyeceksiniz ben şu anda dizinin sevmediğim yönünü söyledim bide sürekli öbürkü hafta olayların değişmesi ve önceki hafta olanlar unutulması dizilerde çok hoşuma gitmiyor olaylar ne zaman ana hikayeyi dönecek ve diziye ne kadar bölüm şans tanıyayım

fikirlerinizi merak ediyorum spolier vermeden yanıtlarsanır güzel olur

Devam ediyormusun diziye harce ? :)
Aklında birşey oturdumu dizi ile alakalı :D

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık