"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > Bu diziyi nasıl beğeniyorsunuz bee

yeni konu aç Bu diziyi nasıl beğeniyorsunuz bee

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İlk sezonun ilk iki bölümünü izledim. Başlama nedenim şiddetli tavsiyelerdi fakat hayal kırıklığına uğradım. Adam hayvan gibi bir teknoloji geliştiriyor ve bununla beraber inanılmaz yetkilere sahip bir birim oluşturuluyor. Böyle bir birimin başındaki adamın bu teknolojiyi geliştiren adam olması gerekmez. Birimin başında işin ehli birinin olması gerekirdi. Hadi bunuda geçtim bu birimin başındaki adam sahada görev alıyor ve ölüme atıyor kendini saçmalık... Diziye bunların dışında bakarsak sahneler falan gayet iyi ama kuruluş yanlış.
--
Bu yorumu yaptıktan sonra böyle bir başlık açmak istedim. Başlığı açma nedenim, dizi hayranlarının yorumlarını merak etmekti.

bence sen ızleme bu dızıyı, ben suan oldukca mutluyum.

Böyle bi yapımı 2 bölümde harcadın ya helal. Sen en iyisi gossip girl falan izle ya da hiç bişey izleme saçmalık arıyosan hepsinde var çünkü..

pff sen kafa yı numaralara veya kurtarılanlara bakma dizide asıl anlatılmak isteneni kavramaya çalış bence ki bu da 2. sezonun sonlarına doğru kalkamayacan başından

Sen kitapları 5 sayfa okuyup ona göre mi değerlendiriyorsun?

Bu dizi paralı olsa parasını verip izlerim.

Ayrıca bu diziyi beğenmeyen gitsin medcezir izlesin. asdasdasdasdad.

2. bölüm izleyip bir dizi hakkında yorum yapan arkadaşlar dizi izlemeyi bırakın siz, bir dizinin kalitesi 2 bölümünde yatmaz hemde bilim kurgu tarzı dizilerde izleyecek arkadaşlar kesinlikle 2 bölüm izleyip de boş beleş yorum yapanlara bakmasın bu diziyi izlemiş kişilerin yorumlarına göre hareket etsinler kendileri kazanır

bende senin gibiydim 5 bölüme kadar yavaş yavaş izledim, sonra bir izlemeye başladım 3-4 günde bitti :D

1 2 bölüm izleyip büyük ilgi çeken bır dızıye bok atmak ancak senın gıbı beynını anusunde taşıyan bır varlıgın yapabılecegı turden bırseydır.
Sen şimdi kavrayamazsın dur açıklayayım;
Bır dızının ıyı veya kotu olmasını anlayabılmek ıcın mınımum %75 inii izlemen gerekıyor bana gore tabııkı dızı sonradan toparlıyor olabılır ama dedıgım gıbı cogu bolumu ızlemek senın ıcın daha saglıklı ve DOGRU yorumu yapmana yardımcı olur kısaca acıklamak gerekırse, dızı hakkında tek tuk sey bılıp onu kotulemek yanlıs oldugu kadar AKIL SAĞLIĞINI BELİRTEN BİR UNSURDUR.

Sen soyle bır dızıye 2 bolumde '' nasıl begenıyorsunuz beeee '' dıyorsan gıdıp televızyonda ben bılmem esım bılır, kurtlar vadisi pusu falan izlemelisin.

2 bölümde diziyi anlayacak kadar kendını eınteın sanıp surada boyle bır yorum yapmak kımsenın haddıne degil !!!

Uzun okumam dıyenler ıcın bu ergen hakkındakı fıkrım;
Diziler hakkındakı en buyuk deneyımı babasının yanında kurtlar vadısı pusu ızlemek olan ergen.

lead kaybol burdan defol pislik herif seni o küçük beyninle konuşuyosun sen kimsin böyle dizleri izliycen git how ı met your mother falan takıl sen ya da kirallık aşk sen izlerisin bunları

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık