"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Reign tartışma forumu

Tüm Forumlar > Reign > Nasıl Bir Dİzi

yeni konu aç Nasıl Bir Dİzi

Entrika sevenler için gayet doyurucu ve sürükleyici bir dizi. Fantastik yanı yok denecek kadar az, bununla birlikte romantik yanı daha güçlü diyebiliriz. Dizinin müziklerine bayılacaksınız. İnsanı sıkmayan ve bir sonraki bölümü merakla bekleten izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.Aldığı puandan daha fazlasını hakettiği kesin.

sana kesinlikle katiliyorum. insanin o donemde yasamak isteme arzusu artiyo neden se

Dizi konu itibariyle çok sürükleyici bunun yanında oyunculuklarda kesinlikle takdiri hak ediyor. Tarihi dizi izlemek isteyenlere kesinlikle tavsiye edilir.

Dizi konu itibariyle çok sürükleyici bunun yanında oyunculuklarda kesinlikle takdiri hak ediyor. Tarihi dizi izlemek isteyenlere kesinlikle tavsiye edilir.

çıkzel bir dizi

aslında sevmiyorum nsıodjewkfd

derek derek sen ölürsen ellere ne derek

zobareeeeeyyy

lilloğ

Sıkılmadan izlediğim sürükleyici bi dizi başlamalısın :)

Tarihi dizi sevenlere önerebilirim. İzleyicisi pek az gözüküyor bu sitede ama ben hiç sıkılmadan, sonraki bölümü merak ede ede yaklaşık bir haftada iki sezonu bitirmiştim. Entrikalarla dolu romantik bir tarih dizisi diyebiliriz.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık