"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Reign tartışma forumu

Tüm Forumlar > Reign > Nasıl Bir Dİzi

yeni konu aç Nasıl Bir Dİzi

Entrika sevenler için gayet doyurucu ve sürükleyici bir dizi. Fantastik yanı yok denecek kadar az, bununla birlikte romantik yanı daha güçlü diyebiliriz. Dizinin müziklerine bayılacaksınız. İnsanı sıkmayan ve bir sonraki bölümü merakla bekleten izlenmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.Aldığı puandan daha fazlasını hakettiği kesin.

Daha yeni başlamama rağmen bayıldım gossip girl tarzı diziler seviyosan bunu da seveceğinden eminim başlamalısın

Açıkçası, bu filmi izlemek için başlamıştım. Adelaide sayesinde başladım ve daha sonra, rüyalarıma kadar girmeyi başardı. Bu film sayesinde, tarihe olan merakım arttı. Ve, bu film sayesinde, o dönemlerde yaşamak istiyorum!

orta çağ temalı dizi sevenler kaçırmasın. ama baştan söylemek isterim aksiyondan ziyade duygu yoğunluğu olan bir yapım, bu itibarla yaklaşılmalı diziye.senaryosu çok iyi ve oyuncuların performasına zaten diyecek birşey yok.aksiyon sevmeyen ama sakin ve akıcı bir dizi izlemek isteyenler doğru adreste.

Adelaide Kane için başladığım dizilerden biri

güzel dizi tavsie ederimm

izlenilebilir bir dizi,1 haftada 2.sezondayım, sıkıcı değil yani başlanılsa pişman olunacağını düşünmüyorum.

izlerken durdurup gercekte de böylemi olmuş diye araştırıp yeniden izlemeye devam edeceğiniz harika bir dizi. düşünmeden başlayın bolbol saray entrikaları, muhteşem kıyafetler ve aşk.

Dizinin daha ilk fragmanı yayınlandığından beri bir an önce çıksın diye bekliyordum ve o zamandan beri izliyorum. Kesinlikle entrikaları ve tarihi sevenler izlemeli. Tarihi bazı yönlerden tam yansıtmasa da -kurgu olduğunu unutmamak gerek- sürükleyici bir dizi. Dizinin en güzel yanına da insanı sıkmadan anlatması. Oyuncularının da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Mutlaka başlayın.

çok güzel bir dizi kesinlikle izlenmesi gerekir

çok güzel

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık