"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

Riverdale tartışma forumu

Tüm Forumlar > Riverdale > Lili Reinhart ve Cole Sprouse birlikteler..

yeni konu aç Lili Reinhart ve Cole Sprouse birlikteler..

Lili Reinhart ve Cole Sprouse birlikte olduklarını onayladı, aslında uzun zaman öncesinin haberi ama bilmeyen varsa diye yazayım dedim. Durmadan da birlikte görüntüleniyorlardı zaten iyi oldu.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4966708/Cole-Sprouse-Lili-Reinhart-fuel-romance-rumors.html

Zaten favorilerim onlardı çok güzel olmuş, mutluluklar <3

o articleda lili ve cole airporttayken goruntulenmis ve lilinin tumblrina yazdigi seyi quote etmisler confirm gibi bir olay olmamis nerden cikardin ne lili ne de cole officially cikmiyorlar sadece "rumored" bir iliski var gibi eger confirm etmislerse de bu articleda yazmiyor...

@tateswifey tamam ingilizcen çok iyi harika anladık

quaresma_7 annen yabanci olup uskudar amerikana gidip normal hayatinda turkce konusmak zor oluyor anlamani beklemiyorum ama sacma yorumlar yapmamani da bekliyodum turkceyi senin kadar iyi kullanmamam dalga gecilcek bir sey degil, baska kapiya guzelim

@tateswifey türkçenin içine ettiğin için tşk

yabancılar türkçe'nin grammerında zorlanır,kelime dağarcığında değil.pek inandırıcı gelmedin... @tateswifey

hayatını anlatsaydın oç ne yapalım senin anneni sadece Türkçe içinde yabancı kelime kullanman saçmaaaaaa

blurry senin o dogudugun anayi domaltip orul orul sikerim OROSPU EVLADI SENI LA SENIN ALLAHIN OLURUM ADAM OLCAN YOKSA O MINIK CUKUNU SIKE SIKE KOPARIR DA ANANIN BOGAZINA SOKARIM OROSPU DOLU SENI HELE DIGERLERINE DE SUNU DIYEM BUNLARI REELDE DEMEYE GOTUNUZ YETMEZ LA PIC KURULARININ KAHPELERDE BIRAKTIKLARI DOL SONUCU OLUSAN KEVASE EVLADLARI SIZI LA INLETE INLETE BABANIZ OLURUM TAPARSINIZ

@SUCKMYDICK:) gerçekten baya yabancıymışsın Türkçeye

ne kadar uzatmışsınız abi bir insan der bi kere de 100 kişi birden gereksiz yorum yapmış çöplük olmuş

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık