"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Hoppala ve Cubbala 2.Sezon katili kim ?

yeni konu aç Hoppala ve Cubbala 2.Sezon katili kim ?

ilginizi çeksin diyerekten konu başlığını böyle yaptım :D

şimdi gelerim ikinci sezon tahminlerime ikinci sezon ikinci bölümde broke anında mesaj yazan yeni eleman stavon muydu öyle bişeydi galiba şerifin oğlu işte anlayın bizim noah'ın çakması gibime geldi çok pis katil olacak kapasiteye sahip birine benziyo,gelerim ikinci tahminime aga emma'nın babası sanki kızını korumak için piskopatlık yapacak gibime geliyo nasıl derseniz piper'ın emma üzerinde bıraktığı etkiyi gördünüz babasının geri dönmesi ve kızını korumak istemesi bence doğaldır ama koruma olarakta emma'nın etrafında ki bizim grubun dışında ki kişileri öldürecek kızını korumaya çalışacak sanki,yeni elemanımız zoe'ydi galiba onun katil olacağını düşünenler vardır bana hiç katil gibi gelmiyo bi kaç bölüme geberir bence,kieran nedensizce katil çıkacak sanki ama %20 felan öyle düşünüyom ters köşenin kralını yaşarsak eğer oda kiera'nın katil olması olur eminim,ve benim favori karakterim audrey saten katil amma velakin şerifin oğlu audreye niye bu kadar kafa taktı acaba beyniniz yanmış error vermiş olabilir ama düşündüklerim bunlar yüzde yüz şu bu olabilir diyemiyorum ki kimse öyle diyemez bakarım kim çıkacak acep saygılar

2. sezon katilinin kim olduğunu söylemek için çok erken bence geçen sezon her bölüm sonunda katil budur dediğimiz teker teker gittiler audrey'nin piper'la olan hikayesi dışlanmış olmasından kaynaklı ve yaptıklarına pişman bu kadroya yeni katılan herkesi bi ürkütücü gibi göstermeye çalışmışlar ama bir şey demek için erken fav karakterim brooke ve noah dizi onlarla güzel valla

şerifin oğlu audrey e degil brooke a kafayı taktı

Bence de daha belli olmaz. Piper 2. bölümde gelmişti diziye. Ayrıca ben şerifin oğlunun sadece Brooke'a platonik olabileceğini düşünüyorum ve bence cinayeti de o işlemedi. Hani şu iyi çocuk kötü kızı sever, ama kötü kız kötü erkeği seviyordur hikayesi vardır ya, ondan olabilir.

Kieran'ın kuzeni biraz şüpheli gözüküyor. Belki dayısının ölümünden bizim 6'lıyı sorumlu tutuyor olabilir, bunun üzerine bir şeyler peşindedir belki.

Ayrıca ben ikinci katilin kadın olacağını sanmıyorum ama Emma'nın öğretmeninden şüphelenmiyor değilim, kadın Piper'a benziyor. Emma'ya yakın olmaya çalışması falan.

olaylar geliştikçe tahmin zor olcak tabi hemen baştan kolaya kaçın :D ...daha hiçbir şey belli değil ama dizide katile anlaşılması kolay olmasın diye katil havası vermezler. ilk sezonda da bu böyleydi bu sezonda da şerifin oğlunda katil tavırları var ve kesinlikle katil o çıkmayacak. diğer yeni gelenler için de aynı şey geçerli bana kalırsa

şu anlık audrey gibi duruyo ama 1. sezonda olduğu gibi yine ters köşe yapıcaklar gibi.

Kieran'ın kuzeni biraz şüpheli gözüküyor. Belki dayısının ölümünden bizim 6'lıyı sorumlu tutuyor olabilir, bunun üzerine bir şeyler peşindedir belki.

wao @vsKediKiz çok muazzam teori söyledi çok mantıklı geldi ya gençler branso'nu sesi katilin sesine benzeten tek ben miyim adamın telefonda ki sesi çok acaip ya saten katil çıkacak gibi tipe sahip broke'dan intikam alabilir mi acep ?

acep saygılar

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bende katilin Kieran'ın kuzeni olduğunu düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Piper da diziye ilk bölümden dahil olmamıştı bu arkadaş da diziye 2.sezonun ilk bölümünden dahil olmadı. Ayrıca Piper Emma'yla yakınlaştı, güvenini falan kazandı. Şu kuzen zımbırtısı da yakınlaşmaya falan başladı Emma'yla. Emma'nın hocası (Branson değil kadın olan) da Piper gibi Emma'yla biraz yakınlaşmaya falan çalışıyor.

bence kieranın kuzeni çıkmıcak

Öğretmen gibi duruyor bence

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık