"hiçbir şey uykusuzluk kadar zor değildir. sanki tüm gezegen terk edilmiş gibi hissedersin." -shameless

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Hoppala ve Cubbala 2.Sezon katili kim ?

yeni konu aç Hoppala ve Cubbala 2.Sezon katili kim ?

ilginizi çeksin diyerekten konu başlığını böyle yaptım :D

şimdi gelerim ikinci sezon tahminlerime ikinci sezon ikinci bölümde broke anında mesaj yazan yeni eleman stavon muydu öyle bişeydi galiba şerifin oğlu işte anlayın bizim noah'ın çakması gibime geldi çok pis katil olacak kapasiteye sahip birine benziyo,gelerim ikinci tahminime aga emma'nın babası sanki kızını korumak için piskopatlık yapacak gibime geliyo nasıl derseniz piper'ın emma üzerinde bıraktığı etkiyi gördünüz babasının geri dönmesi ve kızını korumak istemesi bence doğaldır ama koruma olarakta emma'nın etrafında ki bizim grubun dışında ki kişileri öldürecek kızını korumaya çalışacak sanki,yeni elemanımız zoe'ydi galiba onun katil olacağını düşünenler vardır bana hiç katil gibi gelmiyo bi kaç bölüme geberir bence,kieran nedensizce katil çıkacak sanki ama %20 felan öyle düşünüyom ters köşenin kralını yaşarsak eğer oda kiera'nın katil olması olur eminim,ve benim favori karakterim audrey saten katil amma velakin şerifin oğlu audreye niye bu kadar kafa taktı acaba beyniniz yanmış error vermiş olabilir ama düşündüklerim bunlar yüzde yüz şu bu olabilir diyemiyorum ki kimse öyle diyemez bakarım kim çıkacak acep saygılar

öğretmen katil çıkabilir,kieranın kuzeni çıkabilir,stavor mu her ne boksa oda olabilir o kadar karıştı kafam böyle olmasıda çok iyi yapıyo diziyi :D

Bence yeni katil ya da katillerden biri büyük olasılıkla Zoe, bu sezon katil Audreye takmış durumda, Audrey ve Noah yakın arkadaş oldukları ve Zoe Noah'a aşık olduğu için Audrey'e takması gayet mantıklı bir sebep. Imdb'de ise Zoe'nin tüm sezonda yer alması bunu kuvvetlendiriyor.

ay ben hiç tahmin edemiyorum. 1. sezondada edemedim sebebine gelirse ilk bölümlerde dahi birisi bölümün altına spoiler vermiş...

İlk olarak "Noah" katil değil adım gibi eminim. Eğer Noah katil çıkarsa bu sezon adımı değiştiririm :D Şimdi gelelim teori öncesine, 2.sezonun başından beri noah' ın katil olmayacağını biliyordum çünkü noah gibi bir karakterler kolay kolay katil olamazlar. Zaten tek katil yok 2 katil var yine. İlki ilk sezondan kalan ortak (Audrey sadece işi başlatan yürüten değil anlamışınızdır umarım :)) Yeni katil ise yeni kişiler olabilir. Ben hala ilk sezondan beri diğer katilin Kieran olduğunu düşünüyorum :/

Şimdi Gelelim Teorime;

Ben hala Kieran' da hem fikirim :D Fakat babasının resmine üzgün bakıyordu. Belkide piper, kierandan habersiz şerifi öldürmüş olabilir. Diğer kısım Kieran'ın kuzenimidir nedir o çocuk. Eliydi galiba. O psikololji hocası da bu bölüm aklıma yatmadı değil zaten şüpeleniyordum. Brooke ile Seth' in seviştiğini öğrendiğinde(Her ne kadar yalan olsada) Hoca çok sinirlenmişti ve son bölümde de katil Seth' in kolunu kopardı. Şerifin oğlunda da bir şey var bakalım fakat şuan temiz gibi. Sadece deli gibi lakewood altılısına takmış durumda. Manyağın önde gibi. Şuan şerifin oğlu şüpheli değil. Fakat imdb ye baktığınızda 2 killer var ve bunların tipleri farklı. Bence bunları sezon sonuna kadar göremeyeceğiz.

Muhtemel şüpheliler
Psikoloji Hocası
Eli
Kieran ve diyorum.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık