"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Katil fikrim (2x07 bölümüne dair küçük ipucular içermekte büyük bir spoiler yoktur)

yeni konu aç Katil fikrim (2x07 bölümüne dair küçük ipucular içermekte büyük bir spoiler yoktur)

Nedendir bilmem ama içimden bir ses katilin Zoey olduğunu söylüyor. İlk sezonda Piper gibi o da duygu sömürüsü yapmaya başladı. Kendini yalnız hissettiğini söylemeye başladı. Bir yalanı da ortaya çıktı vs gerisini bölümü izlediğinizde gözünüze çarpar ayrıntıya girmeyim daha izleyen olursa diye. Belki eskiden popüler olan Emma'nın tayfasına giremeyip bir şekilde Piper ile iletişime geçmiş olabilir. Zaten zekası tartışılmaz. Bu bölüm katil için bence açık bir şekilde Eli'nin katil olmadığı gösterildi ama kimbilir belki onunda bir partneri vardır. Malumunuz Piper da saldırıya uğramıştı ama katil çıkmıştı. Neyse bakalım katil kim olacak? Bu sezon kaç bölüm sürecek yine 10 mu?

Bence katil herkesle bağlantısı olan birisi, herkesten bir parça taşayacak bir boyutta. Dizi de bu kesin katil diye şüphe yaratan herkes bir bölümde masum gözüküyor. Tuhaf olan ise katil genelde hiç şüphelenmediğimiz kişiler oluyor. Ben şahsen 2x7'de Zoey'den şüphelendim, ikinci sezonda ise o Psikoloji hocasından şüphelenmiştim. Dediğim gibi şüphelendiğimiz kişiler masum, şüphelenmediğimiz kişiler ise katil çıkıyor. Herkes dizi de katil kapasitesine girecek boyutta. Bugün katil Zoey desek yarın başka bir oyuncu bir bokluk yapıyor yani çok fazla karmaşık

arkadaşlar bu sezon 13 bölüm olcak herhalde boşuna katil şu demeyelim çündü diziye yeni 3 karakter daha giriyor

*Piper, Emma ile çok yakındı ama Zoe ile Emma'nın arası çok çok iyi değil, Zoe olduğunu düşünmüyorum.
*Katil Kieran'a hiç saldırmadığı için Kieran'dan şüpheleniyorum.
*Ghostface'nin de dediği gibi 3 karakter daha giricek, Piper de sonradan gelmişti zaten. Bekleyelim ve görelim :)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık