"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç KATİL KİM BULDUM

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bilmem kaçıncı bölümde Zoe, Audrey ve Noah'ın ses kaydını kendi flash diskine atmıştı. Bu bölümde yani 1x8'de katil ses kaydını Emma'ya attı.

Arkadaşlar 1. sezonda da katilin kim olduğuyla ilgili bir ipucu vermişlerdi. Hatırladınız mı bilmiyorum ama Noah bilgisayarından bir yazılımla uğraşıyordu karşıdaki kişiyi yenmeye çalışıyordu. Ve bir anda pat cafei gösterdiler ve Piper'ın kucağında bilgisayarı o da o yazılımla uğraşıyordu. Cafeye Emma girince bilgisayarı kapattı hatta.

Bu sezonda katilin kim olduğuyla ilgili bir ipucu verdiler, bu da zoe. ZOE KATİL!

BAKIN ZOE KATİL BUNU BURAYA YAZIYORUM ŞİMDİDEN.

rez -buralar değerlenir

1x8 yazmışım pardon 2x8 olucak o.

*benimde kafamdaki katillerden birisi zoe ama sonra düşününce neden katil o olsun ki diyorum nedeni ne olabilir katil olmak için?
kafamdaki katiller: zoe, kieran, stavo

valla herşey olabilir ama belki katilin yardımcısı da olabilir çünkü bayan lang'i merdivenlerden aşağı tek elle atan bir katilin kız olmasını bekleyemeyiz.

benftpll katil zoe demişsin peki neyden dikkatini çekti kendinde demişsn 1.sezonda pc de yenmeye çalışırken karşıdakini sahne piper 'a geçti bunda öyle bi ipucu varmı

@denizb09 dedim ya 1. sezonda piper için böyle bir ipucu verdiler 2. sezon içinde katilin emma'ya audrey ve noah'ın ses kaydını yollaması. Noah ve Zoe evdelerdi noah su almaya gitmişti sanırım o sıra zoe ses kaydını flash diskine kaydetmişti şimdide emmaya atıyor demekki zoe katil

mantıklı zoe olabilir belki bi de stavo diye düşünüym

Zoe'den nefret ediyorum zaten umarım katil odur.

zoe, hem noahla sevişirkenb hem 2 insanı nasıl öldürecek hem kız 1.55 m katil PDR hocasından uzundu :D

Katil iki kişi çıkar muhtemelen çünkü ilk sezona göre daha organizeleşmiş bir katil var :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık