"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç KATİL KİM BULDUM

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bilmem kaçıncı bölümde Zoe, Audrey ve Noah'ın ses kaydını kendi flash diskine atmıştı. Bu bölümde yani 1x8'de katil ses kaydını Emma'ya attı.

Arkadaşlar 1. sezonda da katilin kim olduğuyla ilgili bir ipucu vermişlerdi. Hatırladınız mı bilmiyorum ama Noah bilgisayarından bir yazılımla uğraşıyordu karşıdaki kişiyi yenmeye çalışıyordu. Ve bir anda pat cafei gösterdiler ve Piper'ın kucağında bilgisayarı o da o yazılımla uğraşıyordu. Cafeye Emma girince bilgisayarı kapattı hatta.

Bu sezonda katilin kim olduğuyla ilgili bir ipucu verdiler, bu da zoe. ZOE KATİL!

BAKIN ZOE KATİL BUNU BURAYA YAZIYORUM ŞİMDİDEN.

@pyro katil olmasa bile katilin yardımcısı olabilir

bir de aklıma bişey geldi.
şimdi 2.sezonda herkes katil audrey dedi ya daha doğrusu öyle bi yönlendirmeye gitti dizi ama benim dikkatimi çeken başka bir nokta var.

piper ezon finalinde rıhtımda emma ile kavga ederlerken en son emmayı öldürecekken sana bir süprizim var dedi. orda audrey onu öldürdü. daha sonra 2. sezon başladığında bir çok kişi piper'ın söyleceği şeyin "audreyin onu şehre çağırdığı audrey'in bunlara sebep olduğu olacaktı" dedi.
ama bence ben orda piper'ın ortağını açıklayacağını düşünüyorum ve emmaya süpriz dedi. yani emmanın güvendiği hiç beklemediği birisi bu noktada aklıma en büyük oranda kieran geldi. ama şunu düşündüm 1.sezonda katil kieranın babasını öldürdü. yani kieran bunu babasına neden yaptı. eğer ileri bölümlerde kieran ile babası arasındaki ilişkiyle ilgili önemli detay çıkarırlarsa evlatlık ya da ne biliym daha başka ozaman kieranın katil olduğuna ikna olabilirim diğer türlü zoe seçeneği bana çok inandırıcı gelmedi sadece zoe yardımcılardan birisi olabilir.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık