"hepimizin fobileri var, benimki de okul." -shameless

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > bakar mısınız aklınız başına gelsin

yeni konu aç bakar mısınız aklınız başına gelsin

sadece alec ve izzy mükemmeller..kalanı çöp..clary ve jace asla bu kadar kısa sürede yakın olmadılar...kitabı okumayanlar anlamıyordur filmle bitireceğinizi sanıyorsanız izlemeyin.kitabı da okumayın dizi için değmez..şimdi çoluk çocuğun eline verdiler güzelim seriyi..üzüldüğüm tek yanı bu..2 senedir bu seriyi defalarca bitirdim..filmi neyse de dizisini yaparak 1)beklentiyi karşılayamadılar 2)herkesin eline düşecek şimdi.3) laf edecek olanlar gerçekten umurumda değilsiniz..her defasında bunu söyleyeceğim. gerçek clary lily collins olacak benim için hep.bakın beğenmiyorsanız da izlemeyin zorlayan yok. bilmiyorsunuz cahiller dediğim de yok,tek istediğim mahvetmeyin.şahsi görüşüm bunlardır. eleştiriye açığım,görüşleriniz veyahut ergen savunmalar umurumda değildir. iyi günler. sorusu olan varsa sorabilir.

Ben kitabınıda okudum filminide izledim şimdide diziyi izlyiorum tabiki kitaptan farklı her şey bir olacak diye bir şey yok ama senin de böyle bir yorum yapman saçma , diziyi çeken kişiden daha iyi biliyosan onun yerine sen yap burda boş boş yorumları yazmayı bırak kimsede senden izlemek ya da izlememek için öneri almıyo merak etme .

Laf edecekler umrumda değilsiniz deyip sonra eleştiriye açığım yazmak neyin kafası sflkgjdsfg

Ya bi de bu kadar memnuniyetsiz olmayı bırakın artık. Filmi de beğenmemişti kitabın hayranları, devam etmedi kısaca. Anladığınız tek şey karşılaştırma yapıp aşağılayıcı eleştiri yapmak. Bir gram düşünce yok içinde

Vay canına kitabı okumayıp veya okuduğunu sanıp burada bir gram düşünce yok diyosun. Küçük farklılıklar olur kitapla dizi arasında. Kitapta duyguların hepsi daha mantıklıydı. Filmde de öyleydi. Ama dizide Clary ile Jace'in sadece sevişmediği kaldı. İzzy orospu oldu. Köşe başı sex lafı dönüyo. Bu mu koruduğunuz film? @SlayerDoctor

Ne kitapları okudum ne de filmleri izledim ve bir şey söyleyeyim mi? Dizi hoşuma gitmedi. Konusu gayet ilgi çekici ama dizinin işleyişi çok saçma. Senaryoyu sevmedim. Bir de filmlerine göz atarım belki bir ara. Aslında kitapları alıp okusam çok daha iyi olur falan. Neyse artık. Paramı biriktirebilrsem alırım kitaplarını. Gerçi almam gereken daha bir 30 küsür kitap var ama bunu da okunacaklar listemem eklerim.

yukarıya yazdığımın diziyle en alakası vardı ben de bilmiyorum bu arada. Niye yazdığımı da bilmiyorum...

Ben dizi veya film veya kitap harika demiyorum. Nitelikli eleştiri yok diyorum, insanların paylaştığı yorumları bile anlamadan yorum yapıyorsunuz Allah aşkına. ''Dizi bok gibi'' demek ayrı şeydir ki sizin yaptığınız bu, ''Dizide olmaması gereken şeyler şu şu şu'' demek ayrı şeydir nitelikli eleştiri bu. Kimse kusura bakmasın ergenler gibi mızmızlanmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz

Arkadaşlar diziyi kitaplar ve filmle karşılaştırıp eleştirmek yerine, önyargısız şekilde izleseniz seversiniz.

filmini izlemedim kitabını okumadım galiba cahilim ıejfaeiırfjerfj ama bilmiyorum benim hoşuma gitti tabi kitap her zaman daha iyidir ama ben beğendim izliceklere öneririm

Ben filmin sondan önceki yaklaşık 30 dakikası dışında çok güzel olduğunu düşünüyorum. Kitaptaki replikleri bile aynen almışlardı. Ve Lily Collins...
Ama dizi için keşke beğenmediğim tek yer uyarlama olsa. Ufak tefek değişiklikler tamam da kurguyla çok fena oynamışlar. Alec, Simon, Magnus ve Jocelyn dışındakilerin karakterleri doğru yansıtabildiğini düşünmüyorum. Ayrıca görsel efektlerin de hoş olmadığı görüşündeyim. Ama öte yandan eğlenceli replikler var. Ayrıca Alec için dizinin sonuna kadar izleyeceğim asdfghj

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık