"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > bakar mısınız aklınız başına gelsin

yeni konu aç bakar mısınız aklınız başına gelsin

sadece alec ve izzy mükemmeller..kalanı çöp..clary ve jace asla bu kadar kısa sürede yakın olmadılar...kitabı okumayanlar anlamıyordur filmle bitireceğinizi sanıyorsanız izlemeyin.kitabı da okumayın dizi için değmez..şimdi çoluk çocuğun eline verdiler güzelim seriyi..üzüldüğüm tek yanı bu..2 senedir bu seriyi defalarca bitirdim..filmi neyse de dizisini yaparak 1)beklentiyi karşılayamadılar 2)herkesin eline düşecek şimdi.3) laf edecek olanlar gerçekten umurumda değilsiniz..her defasında bunu söyleyeceğim. gerçek clary lily collins olacak benim için hep.bakın beğenmiyorsanız da izlemeyin zorlayan yok. bilmiyorsunuz cahiller dediğim de yok,tek istediğim mahvetmeyin.şahsi görüşüm bunlardır. eleştiriye açığım,görüşleriniz veyahut ergen savunmalar umurumda değildir. iyi günler. sorusu olan varsa sorabilir.

Filmde oyunculuklar kesinlikle daha güçlüydü. En çok üzüldüğüm ve rahatsız olduğum nokta Clary'nin oyunculuğu. Lily Collins gibi başarılı ve deneyimli birinden sonra bu hiç olmadı. Daha sadece 1. bölümü izleyebildim ve yaşayacağım hayal kırıklığından korkuyorum. Her serinin kitabı daha güzeldir düşüncesinin arkasındayım ancak bu diziden umutluydum. Umarım ileride düzeltir ve kısa kesmezler.

filmin adı ne ?

Arkadaşlar uyarlama olmayan dizi veya filmleri izliyoruz.Eğer bunu da o şekilde düşünürseniz emin olun dizi gayet güzel ilerliyor.Hatta ben yeni bölümlerini sabırsızlıkla beklemeye başladım.

eleştiriye açık ama laf edicekler umrunda değil.

bir kitabı okuyup sonra dizi veya filiminden tıpatıp aynısını beklemek kadar saçma bir şey yok. madem beğenmedin izleme bu kadar basit. diziye bi ton laf ediyosun filimdeki eksikleri kaçırıyorsun filmin sonunda noldu enstitüde savaştılar annesi hep içerdeydi hani gemi sahnesi yok. hodge alevli bi saçmalıkla iblisleri durdurdu hani broklyn sokaklarındaki kovalamaca yok.uçan motosiklet nerde yok. filimdede bi ton hatavardı hayır anlamıyorum atarınız kime beğenmediniz diye diziyi mi değiştircekler hayır. izleyenin keyfini kaçırmaktan başka bir şey yapmıyosunuz.

ayrıca alcağın cevapları takmıyıp bu da böyle yazmış bana ne doğrusu benim bildiğim diyceksen zaten hiç zorlama bırak bu işi

filmide güzeldi diziyi ben her hafta yeni bölümünü izlemek için evde bilgisayar kavgası yapıyorum güzel ama siz diziyi orada gibi yaşamıyorsunuz ben kendimi orada gibi görüyorum sizde öyle yapsanız bu diziyi çok beğeneceksiniz

filmdeki lily colins i hiç clary rölüne yakıştırmamıştım çok ağlaktı çok mutsuzdu kitapta normalde clary çok zeki ve cesaretli

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık