"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Shadowhunters tartışma forumu

yeni konu aç Jace ve Clary

Jace ve Clary'i destekliyor musunuz? Kardeş olmaları beni çok şaşırtmıştı ama yine de çok tatlılar bence.

evet aynen oyle :)

kardeş olmaları gerekiyodu zaten kitapta da filmdede böyle yakışıolar ama kardeşler...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aslında kardeş değiller ama herkes öyle biliyor

kardeş değiller jace üvey

gidin kitabını okuyun ya

Ölümcül Oyuncaklar Serisini ve Cehennem Makineleri Serisini okumuş biri olarak söyleyebilirim ki Jace ve Clary kardeş değiller ama kan bağları var yani Valentine sağ olsun. Ve bu aradaki kan bağı Tessa'nın kolyesine de bağlı. (Mekanik Melek)
Ve şunu söylemek istiyorum ki dizideki oyuncular berbat. Belki sadece Alec ve Izzy seçimi iyi ama onun dışında filmi aratıyor. Lily Collins kızıl saçlı olmayabilirdi ama Clary ruhunu yansıtıyordu, Clary olabiliyordu ve Jamie zaten tam anlamıyla bir Jace'ti. Dominic ise çok kasıntı ve kendisinden emin değil. Oysa kitaptaki Jace'i kendinden emin ve sert mizahıyla bilirdik.
Diziyi sevdiyseniz gidip filmi izleyin ardından da kitaplarını okuyun. Dizideki değiştirilen ayrıntılar benim gözüme fazla batıyor.
Ama Cassandra'nın sihirli elinin değdiği her şey kabulümdür.

Kardeş değiller sadece bağları var.Filmi izlediyseniz orada diyordu

Filmi izleseydin veya kitabını okusaydın kardeş olmadıklarını bilirdin...

kitabplarının adı ne bilen var mı

Kitap Serisinin adı Ölümcül Oyuncaklar.
Kemikler Şehri
Küller Şehri
Camlar Şehri
Düşmüş Melekler Şehri
Kayıp Ruhlar Şehri
Cennet Ateşi Şehri
Olarak ayrılıyor ama direk Ölümcül Oyuncaklar yazarsan da çıkar.
**
Ayrıca ben kitapları bitirdim ama Alec,Izzy ve Magnus dışında kimseyi beğenmedim -.-

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık