"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > 8. Sezon Askıya Alındı

yeni konu aç 8. Sezon Askıya Alındı

Emmy Rossum'un zam isteği üzerine 8. sezon askıya alınmış durumda.

Umarım anlaşırlar.

Durum üzücü.Aileyi toparlayan kişi Fiona ve Fiona'sız bu dizi eksik kalır bu da kesin.Umarım olayı tatlıya bağlarlar.

Emmy Rossum twitterdan yaptığı açıklamayla sorunun çözüldüğünü söyledi 8. sezon çekilicek arkadaslar

Bence Emmy'de William kadar olmasa da yüksek bir miktar da maaş almayı hak ediyor. Yani, William Macy'nin rolü elbette dizi de çok büyük ama Fiona karakteri de her şeyin zincir noktası, aileyi birleştiren kişi. Bu yüzden hak ettiği miktar da almasını isterim ama günümüz oyuncuları bazen gerekten kendilerini olduğundan çok fazla yüksekte görüyorlar. Shameless'ın 8.sezonunun 'askıya alınmak' gibi bir cümlenin gündem olması dahi saçma geldi bana. Emmy ne olursa olsun bu diziyi sonuna kadar seyirciler için getirmek 'zorunda' olduğunu düşünüyorum. Şöyle, dizinin içinde birden diziden ayrılan oyunculara çok fazla öfkeliyim. Örneğin ne kadar sevsem de Nina Dobrev, Crystal Reed... Daha sonra işsiz kalıp tekrar projelerine geri dönme eğilimine giriyorlar ama neyse. :P Konunun tatlıya bağlandığından memnun oldum çünkü eğer aksi olsaydı hem yapıma, hem de seyircilere çok büyük haksızlık olurdu.

@daretodream Brazzers işsiz bırakmaz :D

mayıs ayında çekimler başlıyomuş arkadaşlar!

Playing Fiona Gallagher has been one of the great privileges of my life. I'm so happy to continue w my SHAMELESS family!Back to work in May!

Git göt falan ver yavrum uğraştırma @emmy

orrrospu

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık