"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > Ölürse ağlayacağınız karakter

yeni konu aç Ölürse ağlayacağınız karakter

bu soruyu sorarken aklımdan ne geçiyordu bilmiyorum ama galiba carl ölseydi baya üzülür ağlardım cünkü çocukluğunu her bokunu biliyorduk lip olsun ian olsun ergen gençlik yıllarında gördük ama carl başlı başına çocukluğu olsun her sezon çılgınlığını manyaklığını doyasıya hissettirdi evet ian favori karakterim lip yeri ayrı ama carl gerçekten bu sezon kanıtladı ki bu çocuk ölürse harbi acaip ağlardım yeminle.

bu soruyu spoiler olarak algılamayın sadece herkesin kendisine yakın hissettiği çok sevdiği karakter vardır bu dizi saten en iyi yaptığı şey izleyicilerin karakterlerle bütünleştirmek yakınlaşmaktır bunu bildiğim için en yakın hissettiğiniz çok sevdiğiniz karakter eğer ölseydi ne hisseder gerçekten ağlarmıydınız ağlasaydınız bu karakter kim olurdu ? ve aklıma gelmişken ölmesine asla üzülmeyeceğiniz karakter kim demeyecem toplu cevap olarak kesinlikle debbie diyeceksiniz kimsenin fiona diyeceğini sanmıyorum cünkü fiona sürtük olsada ailesini acaip seviyor asla fiona demem ama her zaman debbie derim 1 gram üzülmezdim :D

Dostum konu açmada çok iyisin jwejqwew

eğer ölseydi kesinlikle mickey milkovich derdim yeri çok ayrı piskopat manyak felan :D debbie geberse keyiften songül-ne za fe rin den bah se di yo sun açar binayı hoplatırdım o kadar nefret ediyorum :D

Ian,Mickey ve Carl sanırım

Carl REYİZ

Ian Mickey ..

bence buradaki herkes biri ölünce ağlamaz
biri ölünce etrafındaki insanların üzüntüsünü görüp ağlamaya başşlarsınız
buda benim teorim

gallegherden herhangi biri bile ölürse ağlarım jufkıldo

Amanda ölse çok üzülürüm :/

Fiona sanırım...

gallagher'lardan biri ölürse tabikide ağlarım(Debbie'de emin değilim) ama Carl ölürse uzun süre çıkamam etkisinden hatta diziyi izlemeyi bile bırakabilirim o derece

frank ve debbie hariç hepsinde salya sümük ağlarım heralde :D ama mickey'in yeri ayrı..

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık