"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Sherlock tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sherlock > 4. Sezon Tahminleri

yeni konu aç 4. Sezon Tahminleri

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Moriarty, benim dizideki favori karakterimdir. Ben bu adamın ciğerini bilirim. Bu adam kesinlikle öldü ve öldükten sonra bile Sherlock'u kandıracak kadar zeki bir ölü. Büyük ihtimal 4. sezon, Moriarty'nin ölmeden önce tasarladığı oyunlarla uğraşacak Sherlock, ama ölmüş olabileceği aklının ucundan bile geçmeyecek. Bilmiyorum, benim gibi düşünen var mı? Yorumları alalım.

https://www.youtube.com/watch?v=LvE_aO0iphA - Promo'da gözüktüğü üzere ilk belirttiğim teori (sol el, sağ el) doğru oluyor galiba.

Hangi teori olursa olsun bence kesinlikle Moriarty yaşıyor.

Sağ el-Sol el gibi bir şey yok bence. Bildiğim kadarıyla bazı solaklar iki elini de rahatlıkla kullanabiliyor. Moffat bizi şaşırtacak.

Kitap doğrultusunda yaptılarsa ölen kişi Moriarty'nin ikizi veya videoda gördüğümüz kişi Moriarty'nin ikizi.

@yigitbiber sanki senarist senmişsin gibi konuşmuşsun :)

Bence Moriarty bir kişi değildi yanı suç ağı tek kişinin değil binlercesinin kontrolünde olmalı. Hem biri ölürse yerine bir başkası geçer öyle değil mi? Moriarty olayını bu yüzden tüm sezona yayarlar ama Moriarty'yi arayıp başkasını bulma olarak sonuçlanır.
4. sezonda Watson vurulur diye düşünüyorum hatta Mary intikam bile almaya çalışabilir malum eski suikastçı. Kesin bebeklerinin adı Sherlok olacak, Sherlok Watson.
Molly ve Sherlok bu sezon ilişkileri ilerleyecek ve resmiyet kazanacak. Vs, vs, vs...

Ve eklemeyi unuttum Mary ve Moriarty kardeşler.

Sebastian Moran ı duydunuz mu bilmem ama kendisi kitapta Moriartry nin sağ koludur.Büyük ihtimalle bu onun başının altından çıktı.

@erayaydin promo videosu gerçek değil filmlerden sahneler toplanıp hazırlanmış malesef :/

Dizinin 4.sezondan önce detaylı incelemesini ve teorileri çok yakında youtube'da "Ezgi'nin Kanalı"'nda bulabilirsiniz. youtube.com/ezgininkanali

Marvel, DC ve her türlü eğlenceli filmden sonra şimdi de dizi evrenindeyiz!

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık