"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Chris'te ne buluyorsunuz?

yeni konu aç Chris'te ne buluyorsunuz?

Dizinin yorumlarına bakarken "AHH CHRIS HARİKASIN SANA DAHA FAZLA SAHNE VERMELİLER" tarzında yorumlar görüyorum ve neden hakkında böyle düşündüğünüze dair en ufak bir fikrim bile yok. Biri beni aydınlatabilir mi?

herman'ın karakteri yansıtış biçiminde kendinden bir parça var ve hepsinden önemlisi çok yakışıklı olduğunu düşünen büyük bir kitle var

yakışıklılıkta ortalama düzeyde olduğunu düşünüyorum, o kadar yüceltilcek bir şey yok bence. Ha dizi içi karşılaştırırsak ötekilere karşı gideri oluyor o ayrı.

Christoffer Schistad bence o kadar önemli ve abartılacak bir karakter değil sadece Herman yakışıklı yani. Norveç'te kendini bad boy sanan ve okuldaki en ünlü russ'te olanlar var o kişiliği yansıtıyor ama Türklerde ayrı bir 'kötü çooocukkk ayy' sevdası var galiba.

sonunda birisi bu konu hakkında konuştuğu için çok mutluyum

@sanabakkoush eveti haklısın ama Chris Türk olsaydı aldığı tepkiler daha farklı olabilirdi skrldştğkphproshşğ

yakışıklı olduğu için daha fazla sahnesini istiyorlar tek sebebi bu bence çünkü o karakterin başka bir özelliği yok

normalde zaten samimi birisi. bir arkadaş grubu var bu gruba son sezondaki yousef acar karakterini canlandıran cengiz al da dahil. birçok snap'te Türkçe konuştuğunu gördüğümden kanım kaynadı ve dizideki birçok karakterden daha yakışıklı olduğunu söylemeliyim -bence-

Açıkçası yalan söylemeye gerek yok dizideki en yakışıklı bulduğum erkek o olduğundan dolayı daha fazla sahne verilsin istiyorum.

Yakışıklı olduğuna ben de katılıyorum ama onun haricinde ilk bölümdeki sahnesini hatırlıyorum da... Bilemiyorum, ister istemez kanım kaynamıştır ona ve Eva'yla o andan itibaren shipliyorum. Bir türlü izleyemedik ne yazık ki Ayrıca karakterin gömleği üstüne tam oturmuş Herman'ın ve öyle bad boyluk yaparken bir kıza aşık olup da boyunun ölçüsünü almasını tüm kalbimle isterdim. Bir de o tarzda insanların nasıl o hale geldiğini hep merak etmişimdir, psikolojik bir merak bu. Her zaman ailelerinde büyük sorunlar olduğunu düşünürüm. Gerçi bu konsepti William ile de izledik. Neyse, tabii artık bunların hiçbiri mümkün olmayacak.

Chris ve Eva harika bir ikili fakat 2. 3. 4. sezon kişiye odaklı olduğu için Chris ve Eva'yı parti köşelerinde görüyoruz merak ediyoruz ve Chris 'in mimikleri kızların ilgisini çekiyor DRAMA diyişi çok tatlıydı . Yakışıklı bir çocuk aynı zamanda o nedenle olduğunu düşünüyorum.

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık