"tonight is the night!" -dexter

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Chris'te ne buluyorsunuz?

yeni konu aç Chris'te ne buluyorsunuz?

Dizinin yorumlarına bakarken "AHH CHRIS HARİKASIN SANA DAHA FAZLA SAHNE VERMELİLER" tarzında yorumlar görüyorum ve neden hakkında böyle düşündüğünüze dair en ufak bir fikrim bile yok. Biri beni aydınlatabilir mi?

Chris ve Eva nın daha fazla sahnesi olması için isteniyor olabilir.Bende dahil.Çünkü sürekli parti köşelerinde görüyoruz dizi bitmeden şu ikiliyi birlikte görmek istiyorum.

göreceğimizi zannetmiyorum :(

dizi zaten ilk 2 sezondaki ciddiyetini kaybetti. 3. ve 4. sezon sallamadan biraz. keşke bitmese ama malesef bitiyor. chrisi falan bırakında vildeyi izlemek istiyorduk biz ama malesef olmadı. birde noora ile geçen 2 . sezon hep akıllarımızda kalacak.

bencede tamam tipi hoş ama kişilik olarak Evayla hiç uyumlu değiller sevimliliği de yok

@Vıceversanoor benimle aynı şekilde düşündüğün için teşekkürler kflkğrdgpıjlkdr

Bunu tek bizim insanlarımız yapmıyor, dünyanın genelinde P. Chris gerçekten de büyük hayran kitlesine sahip. Zaten karakteri canlandıran Herman'ın da takipçi sayısı epey fazla. P. Chris'in sevilmesinin nedeni Herman'ın karakteri çok iyi canlandırmasıdır. Aslında hiç güven vermeyen, kazanova karakterin teki ama Herman'ın mimikleri karaktere farklı bir hava katıyor.

Ben ilk başta Eva nedenli istiyordum. Ama yakışıklı çocuk olduğunda etkisi var. Bir de dizi de çoğunun hikayesini biliyoruz. Chris dışında o yüzden :)

Tamamen ülkemizdeki kızların badboy sevdasından abartıldığını düşünüyorum. Chris tam bir fuckboy, çok derin bir şey arayıp ona bütün bir sezon vermek saçma olur...

İlk başlarda ben de tatlı buldum falan tamam ama ilerleyen bölümlerde şu ''Ahh Chris aşkım, Chris'i istiyoruğaamm '' gibi gibi yorumları gördükçe soğudum. Ve bu arada belirteyim; hiçbir zaman Jonas'ın yerini tutamaz. Chris ve Eva shipleyenlerin zaten %80 i tipine bakarak yorum yapıyor. Ama Eva'yı Jonas kadar hiç kimse sevmedi. Ayrıldıklarında bile Jonas ona karşı bir şeyler hissediyordu. O yüzden Chris'de hiçbir şey bulmuyorum. Üstelik Chris artık değişti falan diyenler olmuştu, mükemmel bir değişim cidden. Eva'nın yanından ayrılır ayrılmaz Emma'ya yapıştı. Sırf şu ergenler yüzünden çocuktan nefret ettim resmen. İyi ki Jonas oldu.
(Bayağı nefret dolu bir yorum oldu içimdekileri döktüm biraz jdhxfhslhs
Kimse alınmasın tipini beğenenlere bir şey demiyorum ben de beğendim ama karakterini tanımadan o çok iyi birisi Eva ile birlikte olmalı diyenlere sinirliyim.)

SÜPER CRİS YAKIŞIKLI

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık