"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Dizi ne zaman güzelleşiyor?

yeni konu aç Dizi ne zaman güzelleşiyor?

İlk bölümünü izledim pek sarmadı hatta değmez diye düşündüm ama bazıları diziyi çok sevdiğini söylüyor.Sorun bende mi yoksa siz de mi öyle düşünüyorsunuz ? Ha bide dizi kaçıncı bölümden sonra düzeliyor?

2. sezon aşşırı mükemmel 3. sezona geçmek istemiyorum o derece

dizi birinci bölümden itibaren güzel.

ben ilk sezondan başlamamıştım. 3.sezonla başlayıp sonra 2 yi izledim. Ama şunu belirtmek isterim ki her ne kadar her sezon ayrı karakterler işlense de birbirine bağlı konular var. Yani baştan başlamak en mantıklısı. 2. sezon güzeldi, 3. sezon zaten dizinin yükseliş sezonu, 4. sezon da iyi gidiyor. Bu tarz dizilerden hoşlanıyorsan tavsiye ederim. Dizi içerik ve özellikle işleyiş olarak klasik gençlik dizilerinden bir kaç level önde..

ilk sezon çokzel. 2.sezon bombok. 3'ü izlemedim henüz

2. ve 3. sezon harika. Gerçi 4 ü de çok sevdim ama sen bu ikisi için kesin izle.

1. sezon biraz sıkıcı geçiyor karakterleri tanıttığı için ama bir süre sonra sıkılmadan izlemeye başlarsın diye düşünüyorum
2. sezon muhteşem ötesi zaten ona söyleyecek bir şey bulamıyorum bile

1. sezonda olaylar sonlara doğru 'haaa demek böyleymiş.' dedirtiyor ve karakterlere alışmak çoğu dizideki gibi biraz sıkıyor. Ama zaten 1. sezon bölümleri kısa olduğu için çok zorlamıyor. Yavaş yavaş partiler başlayınca drama görüyoruz o zaman da dizi oldukça sarıyor.

Ben ilk iki bölümü izlerken çok sıkılmıştım ama devam edince baya sardı. Bence ilk sezonun en azından bi yarısını falan izle, sevip sevmediğine karar verirsin.

Dizi hemencecik sarıyor ya. En azından ilk 3 bölümden sonra sarmalı.

Başlarda ben de biraz sıkılıyodum ama yine de devam edesim geliyodu, elim sonraki bölüme tıklıyodu otomatik, bölümler de kısaydı zaten. Karakterlere ve dile daha alışamadığından belki.

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık