"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Dizi ne zaman güzelleşiyor?

yeni konu aç Dizi ne zaman güzelleşiyor?

İlk bölümünü izledim pek sarmadı hatta değmez diye düşündüm ama bazıları diziyi çok sevdiğini söylüyor.Sorun bende mi yoksa siz de mi öyle düşünüyorsunuz ? Ha bide dizi kaçıncı bölümden sonra düzeliyor?

Dizi bana kalırsa ilk bölümle güzel bi giriş yaptı. Ama izleyen arkadaşlarımın çoğu ilk sezonu beğenmiyor. İkinci sezonla fazla güzelleşen dizi üçte zirveye çıkıyor. Ama izlemek istiyorsan ortadan başlayayım deme :) Dizi güncel olaylara dikkat çekiyor bu açıdan da güzel. Bunu ilk sezonda da görebilirsin. Her sezon farklı kişileri anlatıyor ve bakış açısı kazandırıyor. Kibar olmak gerektiğini, hoşgörüyle yaklaşmak gerektiğini öğretiyor bir kez daha dizi. Sarmaması normal tabi ilk bölümden diziler böyledir biraz alışmak gerek bazen ama bence izlemelisin.

Arkadaşlar yorumları okudumda bazı yorumlarda yok şu sezondan başlama şundan başla böyle demek çok saçma bu bir dizi ve her sezon farklı karakter olsa bile hepsi bir bütün dalga mı geçiyorsunuzdur dediklerinizde umarım dşlskşsdkşdlfkş

1.sezon başta sıkıcı ama sonra güzel, ama 2. sezon aşırı mükemmel. 3. sezondan başia diyenler olacaktır sakın dinleme çünkü BENCE 3.sezon sıkıcı.

ben ilk sezonda 3.bölümden sonra baya sevmiştim

Dizi ilk bölümden beridir güzel.

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık