"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > SAÇMALIK.

yeni konu aç SAÇMALIK.

Vide'nın kesinlikle sezonu olması gerektiğini düşünüyorum, bu dizi 5. sezonu hak ediyor. Ve 3. sezonu niye bu kadar abrttınız? 2. sezon daha güzel.
Bu arada normalde her kız için bir sezon demişler. Chris tamam da Vilde bir sezonu hak ediyordu, neden iptal edildi bilen var mı? Dizi başta tahmin edilenden de çok popüler oldu ayrıca.

dizi devam edecek nereden çıktı bu final sezon olduğu ben yeni sezonun çıkacağına dair yazılar okudum

Ben Amerika versiyonu çekilecek diye okudum. Adı da Shame olacakmış.

https://youtu.be/Z-wj7uoTV2c bu klipten sonra Vildeye özel bir sezon olmasını o kadar çok istiyorum ki..

Amerikan sezonu ne ya? Zevki olmaz ki.

Ben her yerde final oluyor diye duydum

final olmasıyla ilgili bir yazı görmedim ve olacağını da sanmıyorum dizi norveç'i aştı birçok ülkede tutuldu final yapmaları anlamsız ve 10. bölümün ilk yarıları youtube da var ingilizce altyazı şeklinde ilk iki partını izledim final bölüme benzemiyo bence diğer sezon vilde nin olucak

final olucak diye biiyorum ve ağlayacağım

julie yani senarist daha sezon devam etmiyecek diye bireysel klipler yapmış yani son bölümde kişilerin klipleri var sana yok inşallah 5.sezonda görürüz olursa p chris olsa çok güzel olur

3.sezonda kendi cinselliğiyle sorun yaşayan bir bireyin kendini kabul etmesini gördük.Hikaye,görsel ve müzik olarak harikaydı 3.sezon.Hele ki O Helga Natt sahnesi belki de Skam'ın unutulmayacak sahnelerinden biriydi.2.sezonda ise Noora yla ,Noora ya resmen santaj yaparak zorla onunla çıkmaya çalışan William'ın ilişkisini izledik. Yani demem o ki bu senin şahsi fikrin ama 3.sezonu abartmışlar demek fazla olur.

Dizinin senaristi yani Julie Andem 1 ay felan önce instagramdan demişti bu sezon final diye. Zaten fragmanda da son sezon yazıyor. kesin final yani

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık