"tatiller neden sonsuza dek sürmüyor?" -the simpsons

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > SAÇMALIK.

yeni konu aç SAÇMALIK.

Vide'nın kesinlikle sezonu olması gerektiğini düşünüyorum, bu dizi 5. sezonu hak ediyor. Ve 3. sezonu niye bu kadar abrttınız? 2. sezon daha güzel.
Bu arada normalde her kız için bir sezon demişler. Chris tamam da Vilde bir sezonu hak ediyordu, neden iptal edildi bilen var mı? Dizi başta tahmin edilenden de çok popüler oldu ayrıca.

bu kadar gerçekçi ve doğal dizi hangi sebeple biter anlam veremiyorum en azından vilde ya sezon yapsaydılar p. chris e sezon yapılması saçma olurdu vilde nın sezonu olmasını çok isterdim

Dizi kesinlikle bu haftasonu final yapıyor. Neden bittiğini bilmiyoruz, belki de Avrupa'daki fanların, kendi özel hayatlarına önem gösteren Norveçli aktörleri habire stalk etmesinden dolayıdır. Ya da aktörlerin çoğu başka projelerde yer alacaktır çünkü Skam düşük bütçeli bir dizi, aktörler çok kazanamıyor. Dizinin sadeca Norveç'te ve diğer İskandinav ülkelerinde izlenmesi amaçlanmıştı. Tüm dünya izlemeye başlayınca, özellikle de Amerikan müzisyenlerin telif hakkı isteklerinden dolayı dizinin izlenmesini İskandinavya bölgesi haricinde yasaklamak zorunda kaldılar. Belki de tadında bırakmak istemişlerdir. Dünya'nın alışık olmadığı bir şey tabi sakız gibi uzatmadan bitirmek.

Lilylune, sezon güzeldi evet ama öyle bir ballandıra ballandıra evak evak diyorlardı ki gözümde çok büyüttüm. 2.sezonda daha çok eğlendim ben.

Dizi final yönetmen resmi hesabından duyurdu ve açıklama yaptı

final olucağı kesin yani zaten julie andem da konu hakkında açıklama yaptı ümitlenmenin anlamı yok artk

"Chris tamam da Vilde bir sezonu hak ediyordu" şu cümleyi kuruyorsan zaten dizinin verdiği hiç bi mesajı alamamışsın.Son bölümde klibi yapılan her karakter bi sezonu hakediyodu.Ya da bu kadar tadında bırakalım kafasındalarsa skins gibi her bölüm bir karakter yapmaları gerekirdi.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık