"hiçbir şey uykusuzluk kadar zor değildir. sanki tüm gezegen terk edilmiş gibi hissedersin." -shameless

Sons of Anarchy tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sons of Anarchy > İLK SEZONDA AKLINIZDA BULUNAN SORULAR (Kİ İLK SEZON İÇİN SPOİLER YOK ARKADAŞLAR)

yeni konu aç İLK SEZONDA AKLINIZDA BULUNAN SORULAR (Kİ İLK SEZON İÇİN SPOİLER YOK ARKADAŞLAR)

Arkadaşlar bunların hepsi ilerde basit bir şekilde öğreniliyor ama illaki merak ediyorum derseniz buyrun okuyun

1-Happy denilen şahıs nomaddir yani sahipsiz veyahut hiçbir kola bağlı olmayan bir şahıstır.
2-SGT. at arms çavuş anlamına gelir vice president'tan sonra en yüksek rütbedir.
3- Man of Mayhem kulüp için bir adam öldürmüş veya hapse girmiş veya sevdiği birini kaybetmiş insanlara verilen bir rütbedir.
4- Mr. Mayhem bariz bir şekilde azraildir. yani ölüm
5-Gemma kulübün kraliçesi olarak anılsa bile kulüp sadece erkeklere özel olduğu için gemma resmi olarak kulüpte değildir.
6- OTTO FIRST 9'DA DEĞİLDİR!
7- Aslında her kötü kişiliğin sabit bir sayısı var. her kötü öldüğünde yeni bir kötü geliyor diziye :D
8- Sons of Anarchy'nin California kolu yoktur, Redwood kolu vardır ve original damgası kulübün kurulduğu kol olduğu için Redwood'a verilmiştir.
Eğer aklınızda kalan soru varsa spoilersız bir şekilde anlatabilirim konunun altında

o Resim ne öle o sen misin la

diyarbakırlı barzocanı sor istedin kürde ahanda gösterirler beni

Teşekkürler dostum 6. sezondayım yine de bilmediklerim varmış :D

Yanlışın var Otto first 9 da

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

http://i.hizliresim.com/MyzMVQ.png burdaki kadın kim gemma mı 1x4'ün sonundaki sahne hiç anlamadım burayı

kanka orda teller sarhoş olup wendye çakıyodu heralde

yok teller sarhoş olup değil geneleve gidiyodu onu taraya attı atf adamı

@winchester tara o
ayrıca yanlışım yok. otto first 9 da değil wikiden bak first 9daki otto intihar ediyor jax kulübe girmeden

genelevde olabilir ben tara diye hatırlıyorum gemmaya gösteriyorlardı çünkü o gece bide tara ileydi hep

http://sonsofanarchy.wikia.com/wiki/Otto_Moran first 9da bulunan otto. intihar ediyor

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık