"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Stranger Things tartışma forumu

yeni konu aç DİZİ ÖNERİSİ

hayatımı gerçeklerden kaçarak ve dizilere sığınarak geçirdim ve tam depresyonun en kötü sürecinde hiçbir dizi bulamamışken buna başladım çocukların oyunculuğu beni bağladı ve mileven cıyım artık ama dizi sezon finali yaptı lütfen yeni dizi önerirmisiniz kendimi iyi hissetmiyorum lütfen GÖRDÜYSENİZ HEMEN CEVAP VERİN bunun gibi dizi

Hayattan bezdiysen ya evden dısarı cık hayatı yaşa yada git Shameless izle...

@jackshephard1 çok teşekkürler sherlock u tabiki izliyorum ve yazdıklarınında çoğunu izledim yani lostun yarısına kadar sonra doctor who nun yeni sezonunu bekliyorum :D diğerlerininde dediğim gibi izledim işte keşke izlenmemiş bişey bıraksaydım

mtv scream'e başlayabilirsin kaçmak için güzel bir dizi eğer onu da bitirirsen once upon a time belki o da olabilir @merveatom

touch ve believe ikiside çok güzeldir

how i metyour mother kesinlikle izlemelisin bende senin gibi kötü zamanlarmda bu diziye sığınıyorum
glee müzika bir dizi izlemek istersen
the big bang theory
two and a half man
american horror story
the flash

@loveEvan hepsini ya izledim ya izliyorum yani devam ediyoru ama american horror stroy i çok korkunç diye izlemicem yani korkunç olup olmadığını bilmyorum da @fozturk27 believe i izledim ne yazıkki final yaptı :( ama touch ı da isminden dolayı güvenip izleyemiyorum :)

@merveatom , american horror story 1. sezon aile facialarıylailgili akıl hastanesi sezonununda bir iki bölünde korkarsın sonrasında american dram story oluyo millete üzülmekten korkamıyosun diğer sezonlar çok çok çok az korkunç zaten yani öyle çok korkulcak birşey yok

orphan black izle

the big bang theory
Shameless
Fringe
Prison Break

Chuck: İnanılmaz keyifli bir dizi. Casus/Ajan dizisi fakat dramı ve komedisi daha ağır basıyor. Bitirdiğinde ciddi anlamda boşluğa düşüp hemen yeniden başlamak isteyebilirsin. Karakterleri samimi, işleyişi harika, müzikleri seçimleri hoş.
HIMYM: Keza bu da öyle. Bittiğinde kafanda soru işaretleri kalabilir. İnanılmaz komik ve eğlenceli bir dizi. Kesinlikle vaktini boşa harcamış olmayacaksın.
Grimm: İlk sezonları çok sürükleyicidir, ama 3.sezonun ortalarından itibaren dizi seni kendisine aşık eder. Hayranlıkla izlersin o andan itibaren.
Under the Dome: Bir gün bir kasabanın üzerine saydam bir kubbe düşüyor. Kasabanın dışarıyla bağlantısı tamamen kesiliyor falan. İnanılmaz zevkli bir dizidir. Üçüncü sezon dizi aniden saçma bir yerde final yapıyor ama olsun. İzleyebilirsin.
The 4400: Düşük bütçeli ve adı pek duyulmamış bir dizi. Dizi çok sürükleyicidir ama popüler olmamasından ve 10 yıllık bir dizi olmasından dolayı 3.sezondan itibaren çoğu sitede altyazılarda sıkıntı çıkabiliyor. İngilizcen iyiyse devam edebiliyorsun. İzleyebiliyorsan izle derim.
Orphan Black: Harika dizidir, izlerken Tatiana'nın büyüsüne kapılmamak elde değil

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık