"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural

Stranger Things tartışma forumu

Tüm Forumlar > Stranger Things > Sizce 3. sezonda olaylar nasıl gelişir?

yeni konu aç Sizce 3. sezonda olaylar nasıl gelişir?

Merak ediyorum acaba elevenin kardeşi yanına gelicek mi?

gelmesse bileklerimi keserim inşallah başkaları da vardır onlar gibi -_-

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence diğer gücü olanlarla alakalı bi sezon yaparlar kardeşi vs

baş aşağı taraf dedikleri yerdeki kapıyı kapattılar ve tesiste kapandı.. ancaaaakkk elevenin babası ve annesi hala muamma, bence babası yeni sezonda kilit rol oynucak belkide kapıyı gene bir şekilde açmanın yolunu bulcak, ama bana kalırsa babası baş aşağı dedikleri yerde, ve ona ihtiyaçlarından dolayı kapıyı eleven kendi açıcak,,bunuda tek bir kişi için yapabilir Annesi...2 sezondur başı dertten kurtulmayan will bu sefer dertsiz sezon geçirecek, bu sefer piyango mike patlıcak gibime geliyo, tabi gücüne erişçek olan eleven aşkı mike için savaşabilir,, nancy halada jonathan- steve aşkı arasında mekik dokucak...sadece ve sadece tek bi karakterde takıldım oda kardeşi.yani eight dediğimiz diğer kız ben onun 3. sezonda aktif rol alcağını zanettmiyorum.. benim görüşlerim böleee, :)

Bence bu sezon ters dünyadaki o koca yaratık gündeme gelecek.Elevenin gücü tek başına yetemeyeceğinden ablasının da geleceğini düşünüyorum.

Bence süper olcak demedi deme , olmazsa yaz bana özelden bırakıcam hayatı

Bence kesinlikle Eleven'ın ablası geri gelcek yanındaki çetesi de büyük ihtimalle yakalanmış bir tek ablası yakalanmamış, gitcek yeri olmadığı icin eleven ın yanına gelir ya da hep birlikte gelirler. Sonra will in gördüğü ve çizgdiği o devasa yaratık kesin olur ve ek olarak diğer denekler (labaratuardaki (eleven gibi) onunla savaşırlar. Daha farklı yaratıklar da gelir. Ve ilk sezondaki Eleven'ın babası kesin döncek.

3. Sezon Billy ve Nancy'nin annesinin arasında bir şey olursa şaşırmayın. Sezon finalinde buna bir gönderme yaptılar.

HOCAM BENCE 3. SEZON ÇOK EFSANE OLMİCAK GİBİME GELİYOR AMA BAKALIM

Kali (008) ve muhtemelen diğerleriyle ilgili kısımlar olacak çünkü 2x7'de buna kapı açtılar, son bölümde Billy ve Mike'ın annesini gördük. Aralarında bişeyler olacak, göreceğiz. El ile ilgili daha fazla şey öğreneceğiz, Steve-Nance-Jonathan üçgeni olacak muhtemelen, Mind Flayer kesin olacak zaten, Bir de şu eleven'ın Papa dediği adam da olacak diye düşünüyrum.

düşünüyorum*

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık