"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

Suits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Suits > Dizinin kalitesi bu kadar belliyken neden bu kadar az biliniyor

yeni konu aç Dizinin kalitesi bu kadar belliyken neden bu kadar az biliniyor

O kadar dizi izledim en beğendiğim ilk 5 diziden birisi Suits olmasına rağmen bu kadar az bilmesi beni şaşırtıyor

@Specter, bilinmesi için ergen dizisi olması lazım böyle süper kahramanlı falan yoksa olmaz : )

aslında ergen dizisi demek tam olarak doğru olmaz, ergenlerin izlediği diziler olmalıydı bence. ben de bir ergenim ve o türden izlediğim dizi çok ama içlerinden bazıları kesinlikle hakediyor izlenmesini ve beğenilmesini sonuna kadar''herkes izliyor diye'' üzerine kurulu değil başarıları. Bu diziye yeni başlicam, umutluyum ve umarım pişman olmam.

bırakın kimse bilmesin.. çok bilinen bir dizi olunca çok fazla göze batıyor ufak bir düşüş yaşandığında da çabucak bitiveriyor

Bu zamana kadar hayatımda bende ne birinden duydum nede bir forumda adını gördüm. En son bir yerde adına rastladım. Yeni başladı galiba bir bakayım dedim dizi 6. sezon onayını almış :)) Şuan 2. Sezon 4. Bölümdeyim. Çok akıcı ve eğlenceli bir senaryosu var bence İMDB puanı da gayet iyi. Buna rağmen bence hak ettiği değeri görmüyor Türkiye'de.

ben 2 bölüm izledim beğenmedim ama bu dizinin kötü olduğu anlamına gelmez herkesin tarzı farklıdır benimde çok beğendiğim bir diziyi siz beğenemeyebilirsiniz her güzel dizi herkese güzel gelcek bir durum yok

Gençler realist değiller. Vampirler, kurtadamlar, süper kahramanlar olmadığı sürece tek televizyon dalında değil birçok dalda saygı duyulan eserler, yapımlar hiçbir zaman rağbet görmeyecektir.

çok fazla dizi var ortalıkta . türk dizileri gibi abd dizileride mantar gbi çoğaldılar. o yüzden böyle dizilerde arada kaynıyor yada insanlar amann buda şunun aynısı bir farkı yok diyip geçiyor. ben nası fantastik sever biriyim ve arrow ve flash gibi dizileri basit görüyor ve izlemiyorsam bu dizi içinde amann klasik avukat muhabetlerini içeren bir dizi diyip geçiyor insanlar :) herkesin dizilerde önem verdiği farklı noktalar var ben ilk bölümde mike ın zekasını sevip başlamıştım izlemeye , karakterleri tanıdıkça alışıp devam ettim. 2 bölüm izleyin zaten seversiniz yada sevmezsini.

Bizim ergenlerimiz teen wolf izlemekle meşguller o yüzden bunu bilen pek yok

Breaking Bad'den sonra diğer diziler ilgimi çekmezken Suits yetişti imdadıma :)

Türkiye de bilinmemesi iyi, Ergenler ayyyyy Harveyy çokkk cool değil mi sence de kankaaa diye dolanıcaklar etrafta.Biz böyle iyiyiz.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık